reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI



Czytałam kiedys tu an forum o wózeku,czy mam kupic, głęboko-spacerowy(przekładana-rączka) czy trójfunkcyjny w komplecie z fotelikiem. I powiem Wam tak. Trafiłam na opinie Pani z 2006 roku i widac jak zmieniło sie nastawienie Pań do fotelika z mozliwością zamontowania go na wózku.
I nic dziwnego, jak dziecko zaśnie wsamochodzie ,a my chcemy juz wysiadac, to co robię wystawiam stelaz z bagaznika, tylko stelaż i tylko wpinam fotelik w stelaż i jadę. Mała sie nie obudziła, ja schowałam zakupy pod wózek i jade dalej. A wyobrazam sobie jakbym miała wykładac WIELKI wózek i zakladac kółka , bo nie wszedł mi do samochodu, do tego płaczące dziecko , obudzone bo wypinam je z fotelika, który i tak musi byc ,ale nie da sie go zamontowac na wózku, lub jak ide z fotelikiem i dzieckiem w jednej ręce 20 kg w drugiej zakupy. Aż dreszcze przechodzą !!! Wiec kochane matki , nawet jednego dziecka , tylko wózek z pasującym fotelikiem, marki nie powiem, bo podobno nie można tak reklamowac, ale powiem ,kto zmienił nastawienie moje sprzedając mi doooobry wózek, są tam miłe Panie i wytłumaczyły mi,że będę się wkurzac jak ich nie posłucham, do dziś ich podsłu****e na zakupach . Mieszkam niedaleko tej hurtowni około 30 km i już przez telefon usłyszałam ,że warto przyjechac i było warto ,podaję ich dane do sklepu ,tam jest mapka Witamy w Hurtowni Internetowej "Bajka", jak na allegro ,godni sprzedawcy... kupiłam tam kompletnie wszystko i ma karte stalego klienta, sprzedają tam detalistom w cenach hurtowych, dobrze ,ze niedaleko ale zdażyło mi się zamówic akcesoria na adres wczasów i doszło....
 
reklama
Ja nie miałam takiego wózka ale miała koleżanka i powiem szczerze za tą cenę lepiej kup jakiś inny!! Bo ten jest duży, ciężki i nie ma skrętnych kół!
Koleżanka jeździła nim 4 miesiące i się go szybko pozbyła i kupiła spacerówkę!
Do tych 15kg trzeba doliczyć wagę dziecka więc wychodzi ze na wstępie będziesz pchać 20 kg....na śniegu moim zdaniem masakra! Jedyny plus to pompowane koła.
Lepszy w podobnej cenie jest np. atlantic baby desig przyjaciółka takim jeżdzi i mówi ze ok...zobacz moze bartaninę albo mikado. polecam tez x-landera mozna na allegro kupić za niecałe 800-900zł z kolekcji 2008

http://www.allegro.pl/item662524213_x_lander_xt_4_kolory_gondola_2xfolia_warszawa.html
http://www.allegro.pl/item665369601_x_lander_x3_gondola_torba_w24h_promocja.html
 
Ostatnia edycja:
hej :) Strasznie dużo tu wpisów i przyznam szczerze, że nie dałam rady przeczytać nawet połowy...:szok: Mam pytanie - czy któraś z Was używa (używała) wózka ROAN MARITA? (to ten: ROAN ). Proszę o jakieś info na temat tego pojazdu, czy jest wg Was dobry? Rodzę w grudniu, więc pierwsze wyjścia z dzieckiem będą raczej w zimnych miesiącach, w pluchę lub śnieg. Jak się sprawdza ten wózeczek na nierównym terenie? Dzięki wielkie za odpowiedzi! ;-)
 
Roana Maritę miała moja koleżanka takiego granatowego w kratkę i jeśli chodzi o gondolę to super się sprawdziła (ona rodziła pod koniec września)..mała jeździła nią do 8 miesiąca! potem spacerówka ...na początku ok ale jak mała podrosła to było bardzo ciężko!! ALe ogólnie wózeczek ok, sprawdził się w trudnym terenie i na śniegu!
Ale może lepeij coś ze skrętnymi kołami? bo tego też koleżance brakowało?
ps. wypowiadam się na te tematy bo pisałam pracę inż na temat wózków i trochę nich wiem;-) i doświadczenia znajomych...dla mojej małej wybierałam wózio 9 miesięcy hehe
 
dzięki Kasiu ogromne. :tak: Ja nie chcę skrętnych kół i liczę się z tym, że spacerówkę trzeba będzie kupić nową jak dziecko podrośnie. Chodzi o to, że mieszkamy na "nowym osiedlu" o ile można to nazwać osiedlem :szok: Domki na peryferiach miasta - nie mamy ani chodników ani ulic tylko płyty betonowe, dziurawe i krzywe (studzienki wystają nawet ok.20 cm ponad płytami, bo teren jest podmokły jesienią i płyty opadają a studzienki zostają). Skrętne kółka tylko utrudniałyby manewrowanie. A lekarza dla dzieci mam na sąsiednim osiedlu - połączonym wąską ścieżką na polu (chyba opisywać nie muszę :-)). Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ;-)
 
Polecam Jumpera firmy Tako. Pompowane koła (wersja z mniejszymi i większymi z przodu) Przednie obrotowe, przestronna spacerówka z fajną budką, którą można modyfikować na letnią i zimową. Wózek super się prowadzi i na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Firma super kontaktowa. wysyłałam tam kilka mail-e i na każdy dostawałam błyskawiczną odpowiedź. Jedynym mankamentem jest ponoć kiepski fotelik, ale można wpinać maxi-cosi a sam wózek kosztuje około 1000zł więc stosunek ceny do jakości jak dla mnie extra. Już nie mogę się doczekać zakupów. http://www.tako.net.pl/
 
reklama
Ja mam może nietypowe pytanie odnośnie wózków. Czy ktoś z Was wie może czy gondola od Bebe Confort Trophy będzie pasowała do stelażu Bebe Confort Mura? Mam możliwość dostania od brata gondoli i fotelika, ale bez stelażu, a dostanie samego stelażu od Trophy chyba graniczy już z cudem :-(
Pozdrawiam
Agnieszka
 
Do góry