reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

najlepiej jest wybrac jakiś wielofunkcyjny, ja na przyklad bardzo sobie chwale graco symbio, bo jest jeszcze w opcji 3w1 teraz, ja nie mialam az tyle szczescia jak kupowalam :D
 
reklama
no jasne, ze tak, wozek trzeba dobierac pod siebie, obejrzec wiele modeli, ja z elea jestem bardzo zadowolona, przez to, że nie byl to spontaniczny wybór, tylko dobrze przemyslana inwestycja :)
 
Hej Mamusie
icon_smile.gif

Mam problem. Wprawdzie to dopiero 5. miesiąc, ale już zaczęłam rozglądać się za wózkiem i chyba dobrze zrobiłam, bo wszystkie jakimi się interesuję mają większość opinii negatywnych.
Mam więc prośbę o pomoc w wyborze.
Na co zwracam uwagę:
1. Wózek 3w1, z możliwością zamontowania fotelika samochodowego (najlepiej jakby fotelik był w zestawie).
2. Pompowane koła (piankowych nie biorę pod uwagę)
3. Pojemny i wytrzymały kosz na zakupy (do sklepu będę miała kawałek drogi i parę rzeczy musi się tam zmieścić).
4. Wózek dobry na wertepy (uroki wsi).
5. Wózek, który posłuży trochę z dobrą spacerówką.
Nie musi być super lekki (im lżejszy tym lepszy oczywiście), bo w bloku będę miała windę.
Cena hmm... wiadomo im niższa tym lepsza, możliwości finansowe do 2500 zł maksymalnie, ale jeśli polecicie coś fajnego w niższej cenie to będzie super.
W sumie póki co spodobały mi się dwa wózki:
Commi Royal retro 3w1
Concord Neo 3w1 z gondolą Sleeper
Ten drugi ma strasznie wysoką cenę, ale jeśli nie znajdę nic wartego uwagi (wytrzymałego dobrego wózka) w niższej cenie to chyba będę musiała zaciskać pasa i nazbierać na wózek. No chyba, że któraś z Was może powiedzieć coś o tym pierwszym albo polecić inny.
 
moja siostra jest w ciaży, zastanawia się nad wózkiem, koniecznie chce wozek quinny, twierdzac, że jest nowoczesny, ładny, na miejskie drogi przede wszystkim dla ludzi z k(l)asą ;-).. nie wiem, co jej doradzić, bo sama prawie 5 lat temu rodziłam i jak widzę trochę pozmieniało się w wózkach ;-)
 
reklama
Do góry