reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

reklama
aha, no buzz to wysoka polka jakosciowa, jesli siostrze zalezy na tym by miec wozek porzadny too niech bierze, a ze z gondola to lepiej, bo 3w1 to moim zdaniem najrozsadniejsza opcja
 
tak, tak jedynie opcja 3w1 u niech wchodzi w grę.
jezdziła buzzem po sklepie, to jej się podoba, jak się prowadzi, zachwala super materiały we wszystkich tych quinny, ja miałam gondole x-landera, to po kilku spacerach w słoncu kolory wypłowiały, z tego co się orientowałyśmy w quinny nic takiego się nie zdarzy.. i jeśli chciałaby za jakiś czas odsprzedać, to pewnie szybciej sprzeda, niż jakiś firmy "krzak" ;-)
 
Ja jakieś 7 lat temu miałam spacerowke Quinny Zapp a Buzz jest z takiego samego materiału, to moge przyznać ze jakościowo jest super. Jeździliśmy tym wózkiem około 3 lat, wiadomo z każdym rokiem coraz mniej ;) nic nam nie wyblaklo, nic sie nie zepsuło tylko koła szybko zaczęły grzechotac i najpierw było nas slychac a potem widać ;) moze gdybym częściej je czyscila i smarowala to byłoby ok ;) ale wózek niezniszczalny, zaliczał każda pogodę. I pozniej jeszcze go sprzedałam po całkiem dobrej cenie.
 
Moje Drogie! Mam pytanie- czy któraś z Was orientuje się w markach PREMIUM wózków? Chciałabym zainwestować w coś na prawdę super! (Jestem gadżeciarą i w tym zakresie i tutaj chcę zaszaleć!) :-D
 
moja siostra jest w ciaży, zastanawia się nad wózkiem, koniecznie chce wozek quinny, twierdzac, że jest nowoczesny, ładny, na miejskie drogi przede wszystkim dla ludzi z k(l)asą ;-).. nie wiem, co jej doradzić, bo sama prawie 5 lat temu rodziłam i jak widzę trochę pozmieniało się w wózkach ;-)

Ja mogę z własnego doświadczenia polecić cosmo teutoni :)
Korzystam z niego już drugi rok i nie zawiódł mnie jeszcze.
Jest bardzo solidny- wytrzymuje cały czas mimo mojego bardzo niespokojnego i rozrabiającego synka :)
 
Mam pytanie- jak po takim czasie użytkowania wyglądają materiały, kółka i stelaż? Mocno już zużyte czy dają radę? Cena jest dla mnie akceptowalna, jeśli rzeczywiście nadal trzymają wysokie standardy. Bo teraz to wiadomo jak jest, niektóre firmy korzystają z marki, a produkty coraz mniej wytrzymują.
Powiem Tobie tak, ogólnie te wózki są znane z solidnych ram. Dbam o ten wózek, rama w zasadzie jest w stanie prawie idealnym. Materiały wiadomo- gdzieś tam sa lekko przybrudzone, ale nie ma żadnych rozdarć, nic mi się nie pruje- daje radę. Jeśli chodzi o koła, one są niepompowane i dzieki temu nie ma problemu z pękającymi oponami :p. Wiadomo, są trochę starte, ale jak na intensywne użytkowanie, to jest na prawdę dobrze. :)
 
reklama
Oj dziewczyny muszę się wam pochwalić że zakochałam się w wózku:) No tak i to od pierwszego wejrzenia! Kupiliśmy z mężem dla naszej córeczki wózek Anex Sport w kolorze szaro różowym,ojej jest cudny. No tak ale nie tylko o wygląd mi chodzi a przede wszystkim o wygodę dziecka i o bezpieczeństwo. Dla mnie to wózek idealny.
 
Do góry