reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

ja mam maxi cosi stella, nowy wozek, bardzo funkcjonalny i modnie wygląda. Lubię go co tu dużo mówić, sadze ze wozek powinien pasowac zarowno mamie jak i dziecku, wtedy wszyscy szczesliwi
 
reklama
O TEJ GWARANCJI MAXI COSI DOZYWOTNIEJ TO SIĘ DOWIEDZIALAM Z INTERNETU, NIKT W SKLEPIE NIESTETY NIE INFORMOWAŁ, A WARTO, WYSTARCZY WOZEK TYLKO JAKBY ZAREJESTROWAC
 
Ktos moze wyrazic opinie o modnych i wszechobecnych Adamexach? Albo Bebetto ? Szukam czegos uzywanego do 1000zl, nie jestem bardzo wymagajaca, w oko wpadly mi wlasnie te dwa wozki ze wzgledu na wyglad i ze pelno ich na olx. Ktos cos ?;)
 
Chcąc oderwać się od ciążowych nudności, zaczęłam przeglądać strony www z wózkami i spodobał mi się x-lander x-move, tylko opinie są straaaasznie podzielone ;P Jedni, że super, inni, że trzeszczy, zero amortyzacji itp. Czy ktoś może użytkuje i mógłby wypowiedzieć się jaka jest według niego prawda? Jednak nie jest to najtańszy wózek i chciałabym, żeby był coś wart ;P
 
Ja wybrałam riko brano Natural i jestem mega zadowolona.
1512085912-d32e58addb8a72fa-aaaaaa.jpeg

1512085938-1e5f2cc64ba95204-aaaaaa.jpeg
 
Kolor tego wózka bardzo mi się podoba, ja też sobie w podobnym kolorze upatrzyłam xlander, właśnie się zbieram żeby go sobie zamówić bo już robiłam obczajkę w sklepie na marywilskiej i na żywo tak samo fajnie wygląda
 
hej dalej rozglądam się za wózkiem ale na razie faworytem jest anex cross, niedługo wchodzi nowa kolekcja kolorystyczne i w oko wpadł mi camelowy
 

Załączniki

  • camelcross.jpg
    camelcross.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 171
reklama
Do góry