reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

hm bartyś , nie widziałam na żywo,ale zawsze istnieje szansa odesłania ;) no taki to minus kupowania w necie,ryzyko zawsze istnieje.Ale mam nadzieję że skoro taka firma i tak się reklamują w necie to nie wciskają ludziom tandety ?
 
reklama
czesc dziewczyny!!!mam pytanie!!!jaka jest roznica miedzy kupnem wozka na wiosne czy na zime. Ja jestem dopiero na starcie. To dopiero drugi miesiac, ale juz sie strasznie ekscytuje-to wyczekana ciaza i upragnione dziecko. bedziemy rodzic 5maj-strasznie duzo czasu jeszcze zostalo, ale mimo wszystko fajnie jest wiedziec taki rzeczy:)
pozdrawiam:)
 
Hejka! Ja mam Roana Maritte, super!
Duza wygodna gondiola z regulacja położenia. W naszym wózki Misio spokojnie sie miescil a w Mutsy kuzynki nistety nie!!
Polecam goraco! :laugh:
 
Tu byś się zdziwiła Karolinna co można ludziom wcisnąć bez drgnięcia powieki :laugh: Nie mówię akurat o tym wózku bo go nie widziałam na żywca.
My kupiliśmy Tako City Voyager- wprawdzie ciężki, ale waga mnie nie przeraża bo nie muszę go tachać po schodkach, natomiast poza tym jest bardzo funkcjonalny. A do bagażnika wchodzi spokojnie, jeszcze jak się zdejmie kółka to wogóle bez problemu.
 
pliko P3 z gondolą navetta i fotelikiem samochodowym wpinanym do P3 to super rozwiązanie. Lekki, łatwo sie składa, mało zajmuje miejsca w bagażniku (mi mieści się jeszcze duży pies). No i taki zestaw to wydatek jednorazowy, bo starcza na cały etap wózkowy w życiu dziecka. Jedyna wada to cena. Za cały komplet trzeba zapłacić ok. 2300 pln.
 
Mazurek i _anna ja od trzeh miesięcy używam wózka Mutsy urban rider jestem z niego zadowolona. Jest ciężki ale mieszkam w domku więc nie muszę do wnosić, ale dobrze się go wciąga tyłem. Teraz używam gondoli i fotelika play i ten zestaw się u mnie sprawdza. Na dłuższe spacery biorę gondolę, a na zakupy lub wyjazdy samochodem tylko fotelik(bo po rozłożeniu go na płasko jest dziecku wygodnie). Podwozie mieści mi się do bagażnika w clio I po ściągnięciu półki, lub z półką po ściągnięciu przednich kół. Szybko i bez problemu się go rozkłada i składa lecz gondola do bagażnika już nie wchodzi (no można by się bawić w jej składanie ale to już za dużo zabawy zwłaszcza z małym) więc wożę ją za przednim siedzeniem.

A teraz kilka wad: ma bardzo mały kosz na zakupy, budka głośno chodzi, ciężko nim manewrować do tyłu osoby nie wprawione nie umieja nim wycofać.

Zza to do przodu jeździ się nim rewelacyjnienawet trzymając go jedną ręką. Rączka ma trzy wysokości więc wygodnie prowadzi się go wszystkim domowniką 190cm-tata, 170cm-mama, 120cm-siostra. Jest to wózek idealny dla osób wysokich gdyż nie zachaczają nogami o kółka.

Materiał łatwy w czyszczeniu, choć w największe upały syn bardzo się pocił w foteliku. Fotelik jest bardzo ciężki sam w sobie (około 6 kg) ale dzięki temu wydaje mi się bardziej bezpieczny.
 
reklama
Do góry