reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Cześć, dziewczyny. W grudniu zeszłego roku kupilismy z męzem głeboki wózek ADBOR. Kosztował 600 zł, więc niewiele i wyglądał dość solidnie.Miał wygodną gondolkę, po zdjęciu której z pokracznego wózka robiła się zgrabna spacerówka, a poza tym w komplecie były też dwa ochraniacze oraz podstawka do spoacerówki. Jednak mimo tego, że sprzedawca gorąco nam go polecał, okazało się, że zanim nasz syn skończył rok, wózek dwa razy naprawialiśmy. Zuzywały się zaczepy podtrzymujące rączkę i przekładnia rączki. Skonczyło sie wiec na tym, ze nie mielismy ani wózka głębokiego ani spacerówki. Rozpoczełam wiec łowy w sklepach z wózkami i znalazłam rewelacyjną spacerówkę GRACO CLASSIC za 350 zł. W wyposażeniu nie miała folii, ale pasuje do niej standardowa za ok. 20 zł. Dziś Maciek ma 1,8 roku i jeździ w tym wózku codziennie (po różnych wertepach). Jest bardzo lekki, składa się jak walizka, ale ma wygodny zaczep, a do kosza pod nim można zaladować półł sklepu. Gorąco polecam, wart jest dużo więcej niz kosztował. Pamiętajcie, że głeboki wózek kupuje sie zazwyczaj na kilka miesięcy, a spacerówka to podstawa do 3 lat! ::) O0
 
reklama
Asiunia22 czy niejest zbyt niski ten wozek, czy ma przekladana raczke i jaki jest material tzn. solidny? tez jestem zainteresowanan tym wozkiem, ale widzialam TAKO  Natalie w sklepie i troche rozczarowalam sie, na zdj. wydawal mi sie ladniejszy.
 
asiaha co do raczki to zawsze mialam bez przekładanej i nie przeszkadzało nam to, ale na poczatku tez byłam bardzo "napalona" na wózek chicco i forumowiczki mi go odradziły. Potem jeszcze znajomi tez strasznie na niego nazekali. Podobno bardzo szybko sie psuja i "klekoczą".
 
asiaha wozek nie jest niski , jest taki w sam razm ,a do wysokich osób mozna regulowac raczke (wyzej lub nizej dla nizszych) i to jest duze udogodnienie,poniewaz u mnie kazdy kto probuje nim jezdzic samo sobie ustawia raczke ;)
tez ma przekladana raczke ,szybko i sprawnie mozna zmienic. Mi wozki Natalie wcale sie nie podobaja , naprawde sa bardzp twarde i ciezej sie nimi jezdzi niz tym. Ten ma dodatkowe resory przez co wozeczek jest naprawde miekki i jednym paluszkiem mozna go pchac czy podjezdzac miekko pod np krawęzniki ,lub bujac w pionie. Takze naprawde polecam.!!!
 
nie wiem ile z tego prawdy ale są spacerówki dla noworodków specjalne. Skręcane koła, regulowane oparcie, i sztywne podłoże czy jak to się tam nazywa. Jest lekki taki jak spacerówka i przeznaczony dla noworodków.Popytaj w sklepach gdzieś słyszałam że kosztuje 600zł. ale jest to wózek który będzie już do końca. Ja osobiście wcześniej miałam trzyfunkcyjny, był w miarę lekki ale miał cięki amortzatorypo 8 miesiącach użytkowania siadły. Teraz kupiliśmy spacerówkę ;D
 
my kupiliśmy wózek tako julia(zaplaciliśmy w sklepie 620zł z wszystkimi opcjami które na allegro np.są dodatkowo płatne) i...jesteśmy zachwyceni :D chociaż jeszcze nie testowaliśmy na spacerach :D
wózek jest ciężki chociaż mieszkamy na 4 piętrze(bez windy) to nam to nie przeszkadza-a nawet jest to dla nas zaleta :D
wózek będziemy zostawiać na 1piętrze a jak będzie potrzebny to mąż bedzie wnosił :D
wózek ma wszystkie cechy ktore się dla nas liczyły :)
czyli:
-"gondola" jest dosyć wysoko-zaleta przy małym dziecku bo schylać się nie trzeba a przy spacerówce rozłożonej również bo dziecko nie wdycha spalin a jak siedzi to nie szura po ziemi nogami
-regulowana rączka-mam 165cm wzrostu i bez tego inne wózki to była masakra w prowadzeniu :(-żeby wózek pod krawężnik wprowadzić musiałam stawać na palcach 8)
-duży kosz na zakupy(co prawda ograniczony dostęp jest do niego jak jest w wersji głębokiej ale najwięcej tobołów będziemy wozić jak już będzie spacerówa uzywana a wtedy jest śiwetny dostęp)
-torba na rączce-duża i pojemna
-dopinana część jak wieje-można używać do głębokiej wersji i spcerowej
-dopinana ubdka do nosidła-rodzę w grudniu więc na mrozy się przyda
-nosidło jest duże wporównaniu z innymi w tego typu wózkach (sprawdzaliśmy w sklepach) i zapinane
-w prowadzeniu nie czuć naprwdę wagi-pewnie dzieki konstrukcji
-nie jest na paskach ale nie chcę przzwyczaić dziecka do bujania więc dla mnie to nie problem
-wywietrzniki w budce-zarówno po bokach ale można tez odpiąć całą "tylnią" część budki dzięki czemu jest świetny przewiew w wózku-np.w upały
-duże pompowane koła(dla nas wieli plus-chodniki są do d...a park obok bloku ma żwirown alejki)
-na tej tylenj części którą mozna odpiąć jest dodatkowa kieszeń -my tam włożyliśmy pokrowiec na deszcz-który był w komplecie
-przekłądana rączka-wózek prowadzi się lekko i dobrze zarówno w jednym jak i drugim położeniu
-pasy do spacerówki-trochę trzeba zakombinować jk się używ spcerówki rozłożonej na płasko dla małego dziecka bo trzeba włozyć dosyć gruby kocyk(albo ręcznik) żeby wyrównać powierzchnię no i te pasy jakoś zakryć 8)
-budka składa się cichutko i bez problemów
-hamulce zaróno z tyłu jak i z przodu :D przydatne przy zmianie położenia rączki-przód-tył
-łatw regulacja ustawienia oparcia w wersji spacerowej

co jeszcze... :D
no wózek jest poprostu ładny :D
 
hej dziewczyny!!!
ja wlasnie dojrzalam do wyboru wozka i faktycZnie zadanie wcale nie jest latwe.
wyoatrzylismy z mezem w sumie 2 rodzaje wozkow - graco - quatro delux i quatro tour oraz tako - natalia lub city voyager.
czy ktos zna te wozki i moze cos na ich temat powiedziec????????
jesli tak to prosze o wskazowki.
pozdrawiam.
 
reklama
dziewczyny ja mam tako natalie i jeżdzi jak ta lala, jedyny minus to ciężar, ale to tylko czuje na schodkach :) na szczęscie jest ich tylko 5 więc nie przeszkadza mi to za bardzo, innych wad na razie nie stwierdzam
 
Do góry