reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Witam, ja dopiero jestem przed zakupem wózka i się rozgladam za czymś porządnym i szczerze to nie chcę jeździć takim jak wszyscy :)
Znajomi którzy wychowali dwójkę dzieci w Niemczech bardzo chwalą Gesslein-a poszukałem w necie i znalazłem stronę importera www.gesslein.com.pl
Jak się wczytałem to model F6 ma wszystko od noworodka do przedszkolaka (gondola, spacerówka, duża spacerówka wymienne kółka). W weekend wybieram się na ogledziny do Świata Dziecka.
 
reklama
Witam, ja dopiero jestem przed zakupem wózka i się rozgladam za czymś porządnym i szczerze to nie chcę jeździć takim jak wszyscy :)
Znajomi którzy wychowali dwójkę dzieci w Niemczech bardzo chwalą Gesslein-a poszukałem w necie i znalazłem stronę importera www.gesslein.com.pl
Jak się wczytałem to model F6 ma wszystko od noworodka do przedszkolaka (gondola, spacerówka, duża spacerówka wymienne kółka). W weekend wybieram się na ogledziny do Świata Dziecka.

No i jak się oględziny udały??? Bo bardzo jestem ciekawa! A wózek fajny ale cena KOSMICZNA!!! Na skompcu była sama spacerówka za prawie 3tysiące! No nie wiem czy to jest cena dla przeciętnej mamy! Ja też nie mam wózka z serii najtańszych na świecie, bo zestaw z navingtona kosztuje jakieś 2 tysiące, ale przynajmniej w tej cenie mam rame, gondole i fotelik. Jak dla mnie cena bardzo wysoka!
 
Witam wszystkie mamy. Znalazłam ostatnio fajny-tzn mi się podoba wizualnie:-)-wózeczek z polskiej firmy Wózkoland. I mam malutki problem, bo poza jedną opinią, nigdzie nie ma słowa o wózkach produkowanych przez tą firmę. Spodobał mi się model New Harry. Czy może któraś z mam o nim słyszała albo używała.Będę wdzięczna za każdą opinię:)
 
Ja szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić wózek Maclaren Techno XLR. Dla mnie jest ideałem wózka miejskiego. Fakt, że nie jest najtańszy, ale jest przeznaczony dla dzieci od 0+. Jest do wózek bardzo funkcjonalny: szeroki dla dziecka, budka ma możliwość całkowitego rozłożenia dzięki czemu można zakryć całe dziecko, regulowana wysokość rączek, regulowany podnóżek, pojemny kosz na zakupy.....Do tego wszystkiego jest lekki i przez długi czas wnosiłam go razem z dzieckiem i z zakupami (czasem nawet cięższymi od dziecka:) na pierwsze piętro w bloku. Zaczęłam go użytkować jak moja córka miała 4 miesiące, a skończyłam jak miała 2,5 roku. Przez ten czas z wózkiem nic się nie działo! Uważam, że warto było zainwestować i zakupiłabym ten wózek jeszcze raz. Poza tym wózek sprzedałam za połowę ceny jaką za niego zapłaciłam, więc tak naprawdę kosztował mnie tyle co opisywane przez Was "tandety":) Do wszystkich mam, które się wahają: zakupcie sobie ten wózek dla komfortu swojego i dziecka! Jest to inwestycja, która się opłaci a sprzedać później taki wózek jest naprawdę bardzo łatwo.
 
Ja nie negowałem tego, że jakiś tam model nie będzie nadawał się do użytku, bo ten wózek który był opisywany jako tandeta też pewnie sprzedał się w znacznych ilościach, a wpis mieliśmy tylko jeden. Na każde sto wózków trafi się jakiś trefny, a w tym przedziale cenowym jest to jeszcze bardziej prawdopodobne. Sam znam wózki w cenach do tysiąca, które jeżdżą i problemów z nimi nie ma, ale wykonanie tych wózków pozostawia wiele do życzenia i jakby coś się nie daj boże z nimi działo zaskoczeniem to dla mnie dużym nie będzie. A wózek uszkodzony może też trafić się przy cenie 3-4 tysięcy za komplet. Reguły na to nie ma.
 
Co do postu ewelinki, niestety trafiłaś na taki sklep, cena jest u nich zawsze zachęcająca, niestety dużej części swojej oferty internetowej nie mają oni dostępnej nawet na magazynie. Jest to sklep z którym naprawdę duuuużo osób ma problemy, ale taką już sobie wyrobili markę. Ja wszystkim serdecznie odradzam zakupy u nich. Już lepiej przy zakupie internetowym skontaktować się mailowo z innym sklepem i porozmawiać o cenach ostatecznych niż pakować sie w kupno wózka u nich po cenach "promocyjnych", bo często kończy się to tak jak u Pani wyżej.
 
Witam wszystkie mamy. Znalazłam ostatnio fajny-tzn mi się podoba wizualnie:-)-wózeczek z polskiej firmy Wózkoland. I mam malutki problem, bo poza jedną opinią, nigdzie nie ma słowa o wózkach produkowanych przez tą firmę. Spodobał mi się model New Harry. Czy może któraś z mam o nim słyszała albo używała.Będę wdzięczna za każdą opinię:)

Gdzieś już widziałam zapytania o te wózeczki. Czy mogłabyś jakiegoś linka wkleić bo nie mogę znaleźć! Czy to wózeczek 3w1??? Mój navington też jest polski ;-) choć wygląda jak zagraniczny ;-) generalnie na szczęście polski producent przestał sie już kojarzyć z tandetą i niedoróbkami. Generalnie ja polecam navingtona ;-)
 
witam nie wiem czy tu ktos jeszcze jest:-)ale chcialam sie dowiedziec na temat tego navington sconner bo chcialam go zakupic ale nie wiem czy warto czy lepiej peg pergo pliko 3 .tamten jest wiekszy i bardziej mi pasowal bo moja corka spi w wozku ale wazy wiecej niz 15 kg;/ a on jest do 15;/ i nie wiem czy ktos wie jak jest z obciazeniem tego wozka??
 
Witam

Moja córa ma rok i 2 miesiace. Mam wózek inglesina zippy, jest super lekki. Wcześniej miałam bebecar vector at, wózek mimo iż ciężki to rewelacja, córa lubiła w nim siedzieć, wziełam i go sprzedała bo chciałam coś lekkiego. To był chyba błąd bo mała nie lubi w nim siedzieć. Mam propozycje wymiany na x-lander xa 9- miesięczny i nie wiem co robić. Zaznaczę ze nie muszę targać go po schodach. Wózek potrzebny jest mi głównie na spacery.
Proszę pomóżcie bo nie wiem czy nie strzele gafy:rofl2:
 
reklama
Masakra jakaś z tym sklepem! Ale jak sie w googla wrzuci wózki to na pierwszej stronie wyskakuje! No i sama sie miałam skusić na mojego navingtona tam bo faktycznie ceny dość dobre, ale po tym co przeczytałam to dziekuję bardzo. Ostatecznie kupiłam w pierwszym uśmiechu, cały komplet wózek ze spacerówką i fotelikiem, do tego stację na gondolę itd, bez problemu, bez czekania i jeszcze z rabatem. Wiec jeżeli ktoś kupuje navingtona, to moge polecic.
Ale swoją drogą przecież czy na tych bobowózkach nie ma jakiegos systemu komentarzy jak na allegro? Przecie jak by ludzie pisali ze są niezadowoleni to moze przynajmniej nastepni byli by madrzejsi! :no:
 
Do góry