reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

Olu zanim kupilismy Mutsy tez oglądaliśmy Quinny :tak::tak: bardzo mi się podobał..no ale w końcu Mutsy wygrało ....ale tylko dlatego że na 4 kołach..;-)
 
reklama
Olu, ja mialam dzisiaj wlasnie wybrac siepo pomaranczowy!!! hihihii!!!
Teraz jak jestem w ciazy to mutsy jest mi za ciezko do auta wpakowac!!! Mutsy bede miala na spacery a quinny na wyjazdy i pozniej jak Allanek nie bedzie potrzebowal tyle lezec!!! Quinny jest super!!!
 
Mialam kupic pomaranczowy ale Kristi stwierdzil, ze wyglada jak od smiecarzy (jakis chory chyba, bo mi sie podobal) Poszlam na kompromis i zamowilam ten jasnozielony!!! Myslalam o czarnym ale wyobrazilam sobie moje dziecko topiace sie w nim latem!!! Nie- dziekuje!!!!
 
Olu-chyba w tym wózku nie ba barierki z przodu, są tylko szelki, mojemu to by nie odpowiadało, bo za to właśnie się łapie jak jedzie w wózku i może pooglądać lepiej świat, ale może Wam to będzie odpowiadać, przynajmniej łatwiej wkładać dziecko ale za to nie ma tacki, gdzie mały odstawiłby zabawkę lub np. kubek niekapek, ........ to takie tylko moje uwagi
 
Własnie wczoraj bylismy w sklepie Świat Dziecka i ogladalismy rózne wózki,akurat Zappa nie było bo sie skończyły:dry: ale przymierzalismy Oliwierka do róznych i...tylko w Quinny Buzz mu sie podobało,w innych ryczał;-) szkoda tylko,że kosztuje 1700 zł w sklepie a na Allegro 1400...:cool2: brakuje nam jeszcze 3 stówki,tylko z drugiej strony troche mi szkoda tyle kasy dac za spacerówke,możnaby tyle rzeczy za to kupic:tak: Darek jest za kupnem,a ja sie waham...to raczej taka sportowa spacerówka,ma pozycje lezącą ale nie da się wyprostowac nózek...W Zappie nie ma pozycji lezącej i barireki a to dla nas ważne,to raczej taki wózek na wyjazdy,no i Pan nam powiedział,że dla starszych dzieci,tak od ok 1,5 roczku...nie moge się zdecydowac,a może polecicie nam jakąs tańsza ale porządną i szeroką spacerówkę???????
 
Smiesznie, ja tez wczoraj bylam w Swiecie Dziecka (tym obok Jupiter Centrum). Szkoda, ze sie nie spotkalismy;-) . Ja z kolei latam jak opetana i usiluje wybrac fotelik samochodowy... Tak naprawde bylam juz zdecydowana na jeden, ale jak zawsze, panowie ze Swiata Dziecka namieszali mi w glowie:eek: .
Jezeli chodzi o spacerowke, to mam kolezanke, ktora jest BARDZO wymagajaca i milion razy wszystko sprawdzi zanim cos kupi i ona zdecydowala sie na spacerowke Peg Perego. Jest z niej bardzo zadowolona. Jest co prawda troche masywniejsza i nie tak designerska jak Quinny, ale napewno bardzo wygodna i bezpieczna. Inna kolezanka ma Maclearena, ale te wozki sa cholernie drogie:sick: .
 
dzusia,jak tylko kupimy to sie pochwalimy :)
kryska,a jaki model Peg Perego ma kolezanka? My byliśmy w Świecie Dziecka w Markach,niedaleko M1,także byśmy sie nie spotkały ale w końcu na ta kawke to musimy sie umówić! :) A jaki fotelik chcialas kupić kryska? My mamy Maxi Cosi Priori i jestem bardzo zadowolona!
 
reklama
Olu, zdecydowalam sie w koncu na Maxi Cosi Tobi. Ogladalam tez Priori, ale ze wzgledu na to, ze Marysia jest drobniutka, a Tobi troche bardziej zabudowany, to ona stabilniej w nim siedzi. Tobi jest niestety drozszy, ale w koncu udalo mi sie go wyczaic w internecie za wzglednie ok cene. Jezeli chodzi o wozek Peg Perego, to nie wiem, jaki to model, ale dopytam sie, jak bede z nia rozmawiac!
 
Do góry