reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

My dziś po kolejnym spacerku i nadal jestem zadowolona z coneco polo, nawet po dziurawych chodnikach jeździ się dobrze i Tymkowi śpi się bardzo dobrze. Oparcie jest bardzo mięciutkie, amortyzacja dobra. A przecież coneco polo to właśnie "parasolka", tyle że nie taka z hipermarketu:tak:
 
reklama
ja mam taką z marketu bo raczej tylko po marketach bedziemy się nią poruszać, po mieście jak pisałam-nigdy więcej. Oby Wasze parasolki były lepsze od mojej, chociaż z premedytacją kupowałam taniochę bo używam średnio raz w m-cu ( a mimo to narzekam, co za baba ze mnie)
 
Do ilu kilogramów są wasze spacerówki-parasolki?Tzn.do jakiej wagi dziecka???Bo ja dziś na poprawę nastroju wyciągnęłam tę Zuzy by kawałek z nią pojechać i dopiero doczytałam ,że jest tylko do 15 kg!!!Do pojutrza mam czas na ewentualny zwrot i nie wiem co robić...Wszystkie mają taki ogranicznik wagowy???
 
Kociu ja tez mam Hucka i ograniczenie do 15kg. Przed kupnem spytalam sie kuzynki ile wazy jej 3letnia corka to powiedziała mi ze 15kg a nie nalezy do chudziutenkich dziewczynek.Bo waga dziecka jak zaczyna chodzic zatrzymuje sie i tak szybko nie rosnie. A na dodatek Zuza jest drobniutka i chudzitka to z pewnoscia do 3go roku zycia powinna w niej pojezdzic. A czy bedzie 2-3kg wiecej to nie powiedziane ze siedzenie wozka sie oberwie czy cos w tym stylu. Nie wiem, tak myśle. Ale jak masz mozliwosc zwrotu wózia to sie zastanów zebys nie żałowała. A mówisz o tym wózku Haucka z parasoleczka?
 
Rzeczywiście ciekawe z tą wagą...:confused2: ja przymierzam sie do kupna parasolki,weszły teraz na rynek fajne nowe,podam wam stronkę,powiedzcie co myślicie o modelu Hula albo Waltz?;-)

zooper.pl
 
Justynko,my mamy ESPRIT-coś takiego tylko różowy i bez dodtakowego materacyka bo Zuza już podobno za duż jest na taką podkładkę....I skoro tak piszesz to chyba jednak ją zostawię.
 
Zuza polubiła spacerówę ale ...ja uważam,że nie ma to jednak jak ten nasz poczciwy trójkołowiec na dmuchanych kołach...Najlepiej się sprawdza na naszych dziurawych drogach...I teraz mam taki głupi dylemat-który wózek wziąć nad morze?Hauck zajmuje malutko miejsca ale i malutkie ma koła...A Designe świetnie sparawdza się w terenie ale trzyczwarte bagażnika zajmuje...
 
reklama
Ja bym jednak wzięła parasolkę...to ważne,że zajmuje malo miejsca. No chyba,ze będziecie robić długie spacery po lasach i polach ;-) na plazy przecież wózkiem się nie jeździ a chodniki w miejscowościach wypoczynkowych są raczej nowe...a różowa Zuza jest słoooodka!
 
Do góry