reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

reklama
Ola jednak te zooper są ładniejsze i lżejsze od tego co kupiłaś. Chociaż na żywo może wygląda lepiej. Ważne, że wam się podoba :tak:
 
no a ja nadal nie przepadam za wózkiem co ma dwie rączki zamiast jednej długiej do prowadzenia-nijak nie mogłamn zjeść loda prowadząc takie cudo jedną ręką... :-(
 
Powiem ci Ila,ze oglądalismy Zoopera na zywo i szczerze mówiąc zawiodłam się po pierwsze na konstrukcji-nie ma zbyt sztywnego oparcia,po drugie nam się podobał tylko model z jedną rączką bo ten z dwiema to porazka jak dla mnie...a my własnie szukaliśmy typowej parasolki:tak: obejrzałam sobie dokładnie ten ABC Design i jedynie bardziej podobał mi sie Peg Perego Pliko P3 ale jest duuuzo droższy,a ten ABC jest solidnie wykonany,łatwo go zlozyć i wbrew pozorom wcale nie jest taki ciężki,a na wadze mi zbytnio nie zalezy,nie będę wózka przeciez nosić;-) nam zalezało na solidnym wykonaniu. Pan w sklepie wychwalał Mc Larena jakis tam model X cos tam,ale moze i jest solidny ale paskudny wizualnie:dull: Zoopera okreslił niezbyt pochlebnie niestety...dlatego zdecydowalismy sie na ABC design:tak:
ewanku,zdecydowanie wygodnieszy jest wózek z jedną rączką ale my i tak rzadko uzywamy wózka ostatnio i na krótkie dystanse wystarczy parasolka:-)
 
Olu tak to jest z tymi wózkami, na fotkach piękne a na żywo ni to ładne, ni to praktyczne. Dobrze, że miałaś okazje dokonać wyboru "na żywo".
 
reklama
My juz po testowaniu naszej parasolki ABC DESIGN,i wypada na 5 z plusem:-) super sie prowadzi,ma szerokie siedzisko,płynną regulację oparcia i podnózka,jesteśmy bardzo zadowoleni:tak:
 
Do góry