reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

IIa ja właśnie chcę żeby wózek był z ochraniaczem na nóżki bo jednak w chłodne dni( a jesienią pewnie będzie ich niemało;-)) jednak była osłonka:baffled: już mam mętlik w głowie :-(ale jak się zdecyduje to dam znać;-):tak:
 
reklama
asia_z w tym coneco taffic jest nie tylko osłonka na nóżki ale jeszcze powiększany daszek (lepiej chroni dziecko). Mi się bardzo podoba ten wózek, ale ciągle sie zastanawiam. Wysłałam nawet parę mejli do ludzi, którzy już ten wózek kupili na allegro. Jak coś napiszą to też dam znać :)
 
Kreciku najważniejsze że Allanek zadowolony z nowej furki no ja już sobie jej nie kupię bo nie jest siedzisko rozkładane.
Oleńko super furkę kupiliście mi też się one podobają tylko ważą tyle co X lander czyli odpada bo chciałam coś lekkiego bo to wnoszenie i znoszenie z 4 piętra mnie dobija.
Myślałam jeszcze o tym:CHICCO-CT01- BEZ FTALANÓW-PARASOL GRATIS (184257248) - Aukcje internetowe Allegro
tylko cena trochę kosmiczna
albo zostanę przy tym :CHICCO CT 0.4 WÓZEK DOSKONAŁY - WSPANIAŁY KOLOR (183439549) - Aukcje internetowe Allegro
przynajmniej cena normalna;-)Ach już sama nie wiem:confused:



 
A ja dziś zamówiłam taką zwykłą...Za namową dziewczyn tylko na wyjazdy.Będzie sobie leżeć na wszelki wypadek.
 
Aniu,ten droższy Chicco jest fajny bo ma barierkę ale ten 0,4 bardziej mi sie podoba wizualnie:tak:
Co do Buzza to kupiliśmy uzywke ale w bardzo dobrym stanie:-) To prawda,ze nie jest lekki ale jak dla mnie to nie problem bo mieszkamy w domku a u rodziców zostawiam go w wózkowni;-) Dziś go testowalismy i jestem bardzo zadowolona! Super że ma obrotowe kółko z przodu,po doswiadczeniach z cięzkim w prowadzeniu Roanem to dla mnie komfort jak sie skręca jedną ręką;-)
 
Właśnie Kociu bardzo ładny ten wózeczek, napisz o nim coś więcej, jaka waga i jaka to marka (widzę tylko esprit ale nie wiem czy to model czy marka;-):laugh2:)
 
ok, już wyszukałam na allegro ale niestety cena trochę za wysoka jak dla nas:-( szkoda bo naprawdę śliczny jest:tak:
 
reklama
asia_z na razie przyszła jedna opinia:
Wózek jest bardzo dobry, prowadzi się dobrze, waga wózka myślę że nie jest aż tak bardzo odczuwalna. Mam 8,5 miesięczna córeczkę i jestem z niego naprawdę zadowolona.
Warto kupić. Polecam.

Mam nadzieje, że jeszcze ktoś napisze, jakby co to dam znać. Zapytałam jeszcze o wymiary wózka.
 
Do góry