reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

Ciekawe jak na naszych drogach sprawdzają się te małe kółeczka z przodu czy np.dobrze się prowadzi taki wózek np.po lesie.Olu a Ty widziłaś x landera x1 na żywo?Bo ja widziłam 3 kołowca i to tylko w wersji spacerowej i podobał mi się tzn.chodzi mi o wykonanie sprawiał wrażenie dopracowanego.

u43244.png


 
reklama
Aniu,widziałam wszystkie X landery...właśnie oprócz X1,podobno od kwietnia ma być dostępna ulepszona wersja z regulowanym podnóżkiem i dlatego nie ma ich w sklepach. Też bardzo nam się podobał,jest solidny i w dobrej cenie,ma regulowane zawieszenie i inne bajery. Jak tylko nam przywiozą go do sklepu i będzie się nam nadal podobał po dokładnym zbadaniu to napewno go kupujemy :)
 
ufffff... kwestię zakupu wózka mamy za sobą :D
już mnie męczyło to siedzenie i zastanawianie się... zaczęlismy nasze rozważania od  driver 3xl implastu ... cena wydawała nam się w miarę i szukaliśmy wózka lekkiego (on waży 12,8kg), po chwili poszukiwań okazało sie że quinny speedi sx jest lzejszy (10,8kg) coprawda dużo drozszy, ale zaczeliśmy rozmyslania... bolało mnie że nie ma pałąka i nie da się w nim siedzieć prosto, bo oparcie jest pochylone do tyłu, gdy dowiedziałam się ze mogę kupić używany wózek od znajomej za 1700 zł (spacerówka, fotelik i gondola) to bardzo się ucieszyłam, zadzwoniłam do Dino aby upewnić się ze model sprzed roku nie ma jakichś wad, które zostały weliminowane w nowej wersji i.... <ale wam opowiadanie strzelam:)> .... i Pan mi mówi "a czy myślała Pani o wózku Jane Powertrack?" Mamy wyjątkową promocję... jest to lepszy wózek od speedi sx a w tym momencie tańszy od niego".... i tym oto sposobem za 1780 PLN kupiliśy jane powertarck (gondola, fotelik i spacerówka) a najlepsze jest to że wazy TYLKO 8kg > na pompowanych kołach!! jestem bardzo zadowolona :)
Ale ponieważ mam 20 dni na ewentualne oddanie to piszcie jak byście miały jakieś negatywne uwagi o tym wózku (chociaz w necie znalazłam tylko jedną wade... brak możliwości regulowania podnóżka)....
... no na tyle.... teraz musze odpocząć bom się nieźle zmeczyła przy testach domowych ;)
 
Aniu,a mi nadal się podoba,tyle że ja wybrałam wersję kolorystyczną lemon...nie udało mi się wygrać dzis aukcji na samą gondolkę w kolorze czerwonym,poszła za 242 zł,prawie nieużywana :( Szkoda... A orientujesz się ile kosztuje nowa gondola do X landera? Bo my chcemy nową spacerówkę ale gondolkę i fotelik raczej używane...jeszcze zobaczę czy trafi się jakaś okazja...poluję ;)
 
reklama
mnie też się podobają czterokołowce, ale ten ma akurat 3 kółka :) w sumie to poza estetyką to chyba nie ma znaczenia...
 
Do góry