reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

no i super :) mój fyn składa się jak scyzoryk, ale wypięcie/wpięcie gondoli czy spacerówki to już akrobacja :) żałuję, że nie kupiliśmy czegoś bardziej w stylu 'click and go', u nas wymagana jest chirurgiczna precyzja :( Już widzę babcie w akcji...
 
reklama
Dzięki Dziewczyny :D Ja się wmoim zakochałam :D

Rysica - bardzo fajny wózio :-):-) My mamy Tako Laret i też go już uwielbiam. Jak chcesz zobaczyć to fotka mojego jest na 39 stronie w tym wątku. Nie widać na zdjęciu do końca koloru stelaża, ale w słońcu mieni się na taki kolor miedziany/brązowy.

Śliczny!!!Te wózki Tako są bardzo fajne :D Kurcze chciałabym zobaczyć jak ta rama się mieni tymi kolorami :D Cudnie to musi wyglądać :D

Rysica super! wygląda na bardzo łatwy do składania. Furka jak ta lala :)

No masz rację, składa się łatwo :)
Rysica bardzo fajna bryka :tak: I fajnie, że wzornictwo takie nienachalne, dzięki czemu te serducha ładnie się prezentują :blink: Zazdroszczę rączki - my mamy teleskopową, a ja chyba jednak wolę tradycyjne rozwiązania. Może się przekonam z biegiem czasu ;-)

Taka rączka jak ja mam jest super, bo możesz bardzo nisko opuścić i dziecko może też prowadzić, a wiadomo, że dzieci mają hopla na punkcie prowadzenia wózków :D a te serduszka mnie urzekły :D

December - Jedo Fyn też patrzyliśmy, ale był szerszy z tyłu (a ja potrzebowałam wąskiego rozstawu kół) i jakiś większy ten stelaż był... Ale ogólnie też super wózeczek :)

wpięcie i wypięcie gondoli mamy takie samo, ale nam to pasuje, bo mamy fotelik samochodowy po Szymku z takim właśnie adapterem ;)
 
Ostatnia edycja:

aaaa widać! SUPER!! Bardzo ładnie :)

Rysica fajna furka ale bardziej zastanawia mnie co innego - co ty masz w tych torbach do szpitala :szok:

Kasiu - w tej większej mam rzeczy dla mnie :
2 ręczniki, 3 koszule do karmienia, szlafrok, kosmetyczkę, klapki dwie pary, kółko do siadania po porodzie sn - takie z dziurą ;P majtki siateczkowe 2 paczki, skarpetki, suszarkę do włosów, szczotkę do włosów, laktator, wkłądki laktacyjne, podkłądy poporodowe, podpaski zwykłe...
w mniejszej są rzeczy dla Moniki:
kocyk, ręczniczek, pielucha flanelowa, 2 pieluchy tetrowe, ubranka (komplet n apo porodzie, 3x body+śpiochy, 3x pajacyk, czapeczka, sparpeteczki, rampersa i dodatkowe body i śpiochy, butelki, smoczek.
problem w tym, że te torby są małe, tylko na fotce wyglądają na większe...
 
no wlasnie ja mam 1 torbe, ledwo sie tam zmiescilam tak naprawde.ale jak poprzednio jechalam rodzic tez mialam jedna i sie smiali gdzie ja tyle rzeczy wzielam, ze to nie wakacje i ze za duzo i ze nie wolno miec torby w pokoju, tylko tyle rzeczy co sie do szafki zmiesci a pusta torbe sie oddaje do szatni albo rodzina zabiera bo nie wolno miec np pod lozkiem
 
reklama
OOOOOOOOOOO! mam nadzieję że u mnie nic takiego nie ma, jakoś nic nie słyszałam na ten temat że były jakieś ograniczenia bagażowe ;-)
 
Do góry