reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

no w tamtym szpitalu jak rodzilamto mowili ze nic nie moze stac na ziemi i wszystko musi sie do tej szafeczki zmiescici koniec kropka:/ nie wiem jak jest w tym co teraz bede rodzic ale chyba podobnie bo juz w nim lezalam na chirurgii z rafalem i bylo to samo tyle ze byla taka jakby swietlica z szafkami i tam mozna bylo torbe wsadzic i wiecej rzeczy swoich, kluczyk kazdy mial tylko trzeba bylo lazic po nie no ale dobre i to.
 
reklama
dziewczyny mam pytanie cz któraś ma wózek mutsy a jak ma to jaki dokładnie model widziałam ostatnio na mieście szła Pani i on jest taki fajny malutki zgrabny chyba też przy tym lekki czy możecie się wypowiedzieć w tym temacie jak one sie sprawuja
 
ja 2 miesiące temu zakupiłam Jane Muum i mogę ten wózek polecić wszystkim mamom, bo u nas spisuje się doskonale, nie ma żadnych problemów. koła nawet na nierównych chodnikach doskonale jadą, wózkiem nie telepie na wszystkie strony. bardzo mnie cieszy regulowana rączka, bardzo to przydatne. na ramie bardzo łatwo można zamontować elementy wózka, a to super.
 
Hej! Ja szukam opinii na temat wózka chicco i-move i nigdzie nie moge znaleźć... Może któraś z Was posiada ten wózek? Generalnie zastanawiam sie miedzy Stokke, graco symbio i tym chicco właśnie... Możecie coś o nich napisać jak sie sprawdzają na codzień???
 
Witajcie Drogie Mamusie .
Proszę o pomoc , już kolejny miesiąc mija a mój synek (8 miesięczny bobasek ) nie ma wózka spacerowego . Proszę pomóżcie mi coś wybrać . Chciałabym by spacerówka była wygodna , nadawała się na nadchodzącą zimę , by była duża , dla chłopca , miała regulowany podnóżek .
Pomóżcie
 
reklama
Dziewczyny, które mają mutsy 4rider - mam pytanie. Czy wpięta gondola jest zupełnie sztywna, czy lekko się rusza? Bo moja się trochę chyboczę i się zastanawiam czy to wina tego konkretnego wózka czy on tak po prostu ma
 
Do góry