reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

Bo przyzwyczailam sie na niej opierac w poprzednim wozku a tutaj jest dla mnie za wysoko, nawet na najnizszym poziomie... Jakos tak wygodniej bylo lokcie polozyc
 
reklama
ChcialM tylko zMeldowac, ze nasz bugaboo cameleon sprawdził sie w lesie na piątkę. Jak na miejski wózek, wertepy połykał swietnie. Założyłam terenowe kolka, przełożyłam rączkę i 6h w lesie na grzybach byliśmy, a mała spała.
Wiadomo, ze minusem jest brak sprezynowania, jak wózki na paskach i na kamieniach mała trzęsło, ale raczej nie można zjeść ciastka i mieć ciastka.

Ale na prawde był bardzo wygodny w terenie, cho bałam sie troche, ze nie wyjedziemy na wertepach.
 
No to super. Zastanawiałam sie jak te terenowe kolka sie sprawdzają. Zapakuje w takim razie do samochodu just in case, mój brat pod lasem ma dom, bedzie jak znalazl na spacer :-) dzięki Anney.

A chciałam was zapytać jak robicie z gondola. Bo zauważyłam, ze jak włożę małego to głowa ciągnie w dół i wózek sie trochę obniża z tej strony. No i wychodzi na to, ze głowa niżej niz nogi (minimalnie). Tez tak macie? Będę cos podkładać chyba
 
U mnie widac jak patrzę na wózek z boku. Nawet kladlam małego w druga stronę i tak samo, lekko niżej (1-2 cm). Ciężka głowę na chłopak :-)
A co podkladasz? Ręcznik jakiś czy masz klina? Ten materacyk dość miękki jest i nie chce mu łódeczki na plecy zrobić...
 
Ja też tak miałam ze miał główkę niżej ale u mnie we wózku są paski ściągające i się samo podnosi do góry i nie muszę nic podkładać pod materacyk..
 
Lunerka, moj tak nie ma. Dziwne. Z ciekawości poszukam info o tym.
Jak cos znajdę, to pospiesze donieść :)
 
reklama
Do góry