reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wozki

Lunera, bo niektórzy dokupuja haki i do tego przypinają wlasnienpodnkEk albo zakupy, ale z tego co wiem, nie takie jest tego przeznaczenie.
Pewnie prędzej dziecko małe na smyczy bym do tego przypięła.
 
reklama
Anney wstyd sie przyznac ale wozka nie pralam wogole bo w sumie nie bylo potrzeby. W gondli mloda jezdzila gdzies do 5-6 miesiaca i wogole jej nie wybrudzila.
Spacerowke przdaloby sie wyprac ale to zrobie dopiero jak bedzie sie zblizal czas zmiany z gondoli na spacerowke.
Ja na spacerowke zawsze nakladalam te nakrycie co to ostatnio pokazywalam i tylko to pralam.
 
Ja swoich na smyczy miałam ;) wiecie, półtorej roku różnicy wieku, 1.5 i 3latek, w sam raz by osiwieć ;) haha wiec jak jeden był w wózku, drugi na smyczy.
[emoji16][emoji16] w Uk to popularne jest i na prawde
Bardzo praktyczne.
 
Ja w miare, ale bez mega zachwytu.

Z plusow - jest bardzo lekki i skretny, latwo sie prowadzi, az za latwo w wykonaniu starszakow :-)

Z minusow - trudno sie dostac do koszyka przy zamontowanej gondoli. Brakuje mi tez zginania raczki za ktora sie prowadzi.
Ale to takie male minusiki. Generalnie bardzo jestem zadowolona :-)
 
reklama
Do góry