reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ola jak koła sie wysmrodza na balkonie to napewno wstawie. Wczoraj z tego wszystkiego (maz skrecal też ostatnie mebelki) nawet nie pomyślałam żeby zrobić jakieś zdjęcia.
 
reklama
Też czekam na fotki ;-) u mnie z kółkami też było nieciekawie, chyba z miesiąc minął zanim dobrze wywietrzaly, ale u mnie stał w pokoju z kołami, a na powietrzu powinno pójść szybciej, a najszybciej pójdzie jakby ruszyło się nim w teren ;-)
 
Mój Cam w wersji letniej. Sorry, że bokiem, ale piszę akurat z telefonu. W tle ten piękny fotel :)
14345519210719145272.jpg
 

Załączniki

  • 14345519210719145272.jpg
    14345519210719145272.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 208
Perla jaki kolorek? No u nas na prędzce poszedł ten, bo był na stanie. Rzekomo jest taki ruch na nie, że ok 30 dni się czeka na kolor. Teoretycznie chyba tak jest, bo na all czas oczekiwania często piszą 21 dni no ale.. ;)
 
reklama
Perla jaki kolorek? No u nas na prędzce poszedł ten, bo był na stanie. Rzekomo jest taki ruch na nie, że ok 30 dni się czeka na kolor. Teoretycznie chyba tak jest, bo na all czas oczekiwania często piszą 21 dni no ale.. ;)

Mamy granatowy. Kupiliśmy mc temu i czekaliśmy pełne 2 tyg. Tez nam mówili że jest duży zbyt na nie. W smyku kazali 30 dni czekać a u producenta 14 :)
 

Załączniki

  • 1434693922155.jpg
    1434693922155.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 107
Do góry