reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
a w ogóle to gotowy wózek wygląda o tak:

IMG_20150621_150651.jpg

sorry za bałagan, stoi w pokoju-składziku-suszarni (;
a w ogóle mam wrażenie, że ten materacyk w gondoli jest strasznie cienki /:
 

Załączniki

  • IMG_20150621_150651.jpg
    IMG_20150621_150651.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 260
no właśnie cienkość materacyka do gondoli... mi się też tak w moim wydaje... Ma 2 cm i z tego co się dowiadywałam to wystarczy maluchowi. Może po prostu my lubimy mięciusio? :)
 
I jak tam wrażenia po pierwszych tygodniach użytkowania wózków? Jesteście zadowolone ?
Brakuje wam czegoś ,a może czegoś jest za dużo ?


u mnie joolz day
na plus -
prowadzi się go super
gondola duża przestronna,materacyk dobrej grubości .
koła dają radę i po parku i po trawie i na chodnikach i w sklepie .
mimo granatowego koloru wózka nie nagrzewa się
wysuwana rączka - i ja i M i chłopaki dają radę prowadzić
składa się do małych rozmiarów
gondolka ma nóżki więc spokojnie można postawić na chodniku np
nie testowałam jeszcze dodatków typu śpiworek albo pelerynka od deszczu więc się nie wypowiadam

na minus
krótki daszek gondoli- ale można dokupić przedłużkę
no jest ciężki - ale da się schodek po schodku zjechać ....
kosz pod wózkiem jest mały
w gondoli brakuje mi kieszonki na klucze lub telefon....

a parasolka jest zupełnie nie potrzebna ....na razie
 
reklama
Ja z Cameleona jestem zadowolona. Z minusów to to co wiedziałam już przed zakupem - beznadziejny dostęp do kosza pod wózkiem w wersji z gondolą, gondola nie za wielka. Plusy - ten wózek jest tak zwrotny, że w moim 50m2 mieszkaniu jestem w stanie wszędzie nim wjechać, a przedłużona budka jest rewelacyjna!
 
Do góry