reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

@reniuszek ja myślę, że sprawdzilaby się u Ciebie sama opcja z wózkiem sportowym z gondola. Zwłaszcza, że jak nie mieszkasz w dużym mieście blisko lasu to i na spacer z takim wózkiem lepiej wyjść, amortyzatory duże koła. Na zakupy to zawsze można założyć chustę czy nosidlo, jakby problem ze zwrotnoscia np w, sklepie był.

Ja z Tobiaszem biegalam jak miał pół roku, tak mi fizjoterapeuta ze względu na kręgosłup młodego zalecił, bo może być to dla maluszka zbyt duże obciążenie

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki. Z gondola myślałam biegać po bieżni, ale przemyśle to jeszcze. Opinie fizjoterapetow są podzielone i niby po całkiem gładkiej powierzchni bez wstrząsów i turbulencji można, bo jedyna zmienna odnośnie normalnego spaceru jest prędkość.
 
reklama
Dziewczyny, właśnie, a jak to jest z zakupami? Ogarniacie wtedy to z wózkiem, czy jak kropek już siedzi to nosidło, chusta?

Ja tylko wózek. Jakoś nie umiem się przekonać do chusty.
Na wyjazdy będę miała tule bo na majowce czy gdzieś to wygodniej ale tak do sklepu to wózek.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dziewczyny, właśnie, a jak to jest z zakupami? Ogarniacie wtedy to z wózkiem, czy jak kropek już siedzi to nosidło, chusta?
Ja też wolę wózek. Z tym że moje dziecko gondoli nie cierpialo. Miał 2 miesiące i koniec. Od miesiąca wtedy już w wózku nie spał. Chciał w foteliku samochodowym co nie jest takie super ze względu na kręgosłup. Potem na krótkie wypady Tula nas ratowala.

Tym razem chustę będę próbować , jakoś tak nabrałam przekonania, po domu też noszenie jest wygodniejsze w niej niż na rękach
 
Ja jestem zakochana w NUNA MIX wiec pewnie wybierzemy ten wozek a jesli nie to chyba MUTSY IGO bo tez strasznie mi sie podoba i opinie ma w miare dobre. Tylko kupno wozka to chyba tak za dwa miesiace dopiero,
 
1497356183-aaaaaa.jpeg
1497356192-aaaaaa.jpeg
1497356198-aaaaaa.jpeg

Dotarł nasz wózek ;) jestem w nim zakochana ;) nie zwracajcie uwagi na gondole ze jest taka niska bo nie założyłam drutów na ścianki bo nie mam pojecia jak je zahaczyc; ) ale wróci mój M. To to ogarnie ;) ogonie wózek jest super ;) leciutki ;) materacyk w gondoli super mieciutki ;)fotelik tak samo ;) do tego mam jeszcze spacerowke ale jej nie rozkladalam ;) model to verdi broko kolor 10 ;) mam nadzieje ze będzie dobrze nam służył ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
1497356183-aaaaaa.jpeg
1497356192-aaaaaa.jpeg
1497356198-aaaaaa.jpeg

Dotarł nasz wózek ;) jestem w nim zakochana ;) nie zwracajcie uwagi na gondole ze jest taka niska bo nie założyłam drutów na ścianki bo nie mam pojecia jak je zahaczyc; ) ale wróci mój M. To to ogarnie ;) ogonie wózek jest super ;) leciutki ;) materacyk w gondoli super mieciutki ;)fotelik tak samo ;) do tego mam jeszcze spacerowke ale jej nie rozkladalam ;) model to verdi broko kolor 10 ;) mam nadzieje ze będzie dobrze nam służył ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
Sliczny jest też na niego patrzylam ☺
 
No i cena spoko :) ja nie chciałam przepłacać na wózku bo bez sensu

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A i ten kolor który ja mam będzie ponownie dostępny za jakieś 2 tygodnie ;)

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry