reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Link do: QUINNY buzz XTRA black&white -skóra- model USA
Jest jakiś haczyk w tej ofercie czy ja sama szukam ukrytych niemożliwości :D

p19uflw1nv024jhl.png
chodzi ci o cene ??
 
reklama
My dostaliśmy Quinny speedi sx plus fotelik Maxi Cosi
Zdjęcia bez kółek bo w trakcie zdejmowania tapicerki do prania.
IMG_20170807_195619.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170807_195619.jpg
    IMG_20170807_195619.jpg
    436,7 KB · Wyświetleń: 1 998
Pytanie moje jest takie: czy miałyście może wózek frmy Bebetto. Jeśli tak to jaki i jak się sprawował?
My mamy bebetto holland. Wszystko super za wyjątkiem wagi. Ze zmieszczeniem do auta też nie ma problemu, ale akurat my mamy duży samochód. Nie wiem jak w mniejszych. Jeśli mieszkalabym w domku wybralabym go ponownie. Teraz przy drugim dziecku nie będziemy go zmieniac bo jest prawie jak nowy, ale wizja wyjścia na spacer z drugiego piętra mnie z lekka przeraża.
 
Przymierzamy się do zakupu Anex Sport, spotkałam się z wieloma super opiniami, a i sami mieliśmy okazję wypróbować. Może nie jest najlżejszy, ale szybko się składa, jest zwrotny, dopracowany, dobrze amortyzowany (z regulacją), a do tego ta torba - plecak <3
 
My mamy Jedo Fyn,.polecam, a spacerowke kupimy Maclarena xlr, mam po chlopakach ale uzywke 10 letnią i jestem w tej firmie zakochana.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry