reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpadka kontrolowana ;-)

Mój menio teź ostatnio stwierdził, że wieczorkami zamiast się sobą zajmować to siadam do kompa i jakby mnie nie było tak więc też uciekam do mężunia ;) ;) narka.
 
reklama
U mnie to samo mąż zaczyna "stękać",że prosto z pracy wracam i odrazu siadam przed monitor i siedze na BB.Stwierdził,że się uzależniłam ;D Chyba jest zazdrosny ,że zamało czasu mu poświęcam ::)Dobranoc dziewuszki pędze do małzonka ,bo czeka w łózeczku.PA!PA!!! :D
 
No cóż, widzę że mamy podobny problem dziewczyny :D
Mój mąż też się gniewa, że zamiast do niego idę na BB :) On już słodko śpi a ja wtedy się cichutko skradam i go budzę (a jest np. 1.00 :D ) i rano budzimy się niewyspani :D
Właśnie poszedł do łazienki, więc wpadłam na momencik i też lecę do męża :)
Dobranoc :)
 
Hej Nowa! Witamy! Trochę mnie nie było na BB ale przeżywałam egaminy więc cóż siła wyższa!Niby za dwa dni owulacja więc czas ruszyć do boju! ::) Mam nadzieję, że się uda! No cóż los pokaże! Nowa mój mąż teżciągle ma jakieś wątpliwości, choć ostatnio już chyba też bardzo chce. Tylko taki z niego zapobiegliwiec i trochę panikuje... czy damy radę, czy pieniędzy nam starczy, czy może jeszcze trochę poczekać aż załatwimy parę spraw itp, itd. Jednak teraz jak już dwa razy nie wyszło widzę, że się przełamał .... wcześniej był przekonany, że raz wystarczy i fasolka gotowa. ;D I nie chciałmi wierzyć, że to może nie być takie proste. No cóż uwierzył ale sięz tego nie cieszę bo ja już chcę być w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:
 
hej!!
Jak się zbliża owulacja to dobrze jest zrobić sobie trzy dni celibaciku, a potem (w najbardziej płodnym dniu) brać się ostro do pracy. Po przytulanku z mężusiem dobrze jest poleżeć z godzinkę z poduszką pod pupą!!
Powodzenia!!!
 
haha - TAJNE AGENTKI - :D :D :D

Margolis pisze:
mój mąż też ciągle ma jakieś wątpliwości, choć ostatnio już chyba też bardzo chce. Tylko taki z niego zapobiegliwiec i trochę panikuje... czy damy radę, czy pieniędzy nam starczy, czy może jeszcze trochę poczekać aż załatwimy parę spraw itp, itd. Jednak teraz jak już dwa razy nie wyszło widzę, że się przełamał .... wcześniej był przekonany, że raz wystarczy i fasolka gotowa. ;D I nie chciał mi wierzyć, że to może nie być takie proste. No cóż uwierzył ale się z tego nie cieszę bo ja już chcę być w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:
Margolis - jakbyś opisywała naszą sytuację ;) Tylko, że mój się jeszcze do końca nie przekonał do tych starań.. Ale też się zdziwił, że zaraz po przytulanku była owulacja a dzidzi nie ma.. Już wie, że to może nie być takie proste.. U nas to nie były jeszcze starania, tylko mała wpadka ;) Powodzenia :)
 
reklama
hej..no to ja jak czytam o Waszych meżusiach..jakbym o sobie..:)..
U nas jest tak- maz chce..ja..a moze jeszcze troszkę poczekać..raz sobie sprobowaliśmy(nie udało sie)-lubie nowe wyzwania ;D+te forum..Wy=zapał na Dzidziusia:)
 
Do góry