reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje

:-) :-) :-) Kubeł jest "debeściak"

Nika też ma taki okres, że nie chce zostać sama - jak zasypia to muszę ją za rękę trzymać...
 
reklama
hehe uwielbiam ten watek,mazna boki zrywac z tekstow prawie 3 latkow:-D:-D:-D

ja czesto niepamietam co smiesznego powiedziala Nati,musiala bym pisac w notesie hehe...cos pamiec mi szfankuje:sorry::eek::-D
 
Dzisiejszy tekst Julki na widok nowego anioła wiszącego na ścianie:
"Ja pielnice tata przyląbał anioła"
 
Świetne!!!

Ja wczoraj ściągałam Kubie bajki. Mały chciał wiedzieć, co robię, więc mu powiedziałam: Ściągam bajki.
Mały dzisiaj: Włącz laptopa i rozbierz bajki :szok::szok::szok:
 
reklama
To z takich zabawnych tekstów to ostatnio Ola opowiadała, czy czytała bajeczkę swoim pluszakom na łóżeczku, poszłam do kuchni zrobic kolację, i pytam Marcina-męża, czy przyjdą z Ola mi pomóc (ostatnio Oli pasją staje sie gotowanie) więc tato zapytał Olcie - idziemy zrobic herbatki, na co Ola nieoderwawszy wzroku od pluszaków powiedziała "temu, temu , dana dana i koniec" klapnęła okładkami książeczki i po minucie byli już u mnie w kuchni. Wiem to tylko z opowiadania męża ale smiał sie z jej tempa kończenia bajki przez dobry kwadrans. :tak:
 
Do góry