reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje

reklama
Uwielbiam czytac ten wątek zawsze się tak uśmieje z tekstów naszy dzieciaków że głowa boli:tak:.

Najfajniejszy wiek jest teraz kiedy one tak cudnie gadają, wymyślają i zadziwaiją nas :tak:
 
a widziałyście na BB wątek poród na wesoło?? Płakałam ze śmiechu!!!

dziewczyna miała umówioną wizytę do gienka - szykowała się, pachniła, malowała - a gdy miała wejść na fotel okazało się, że jej rajtuzy przykleiły się do pomalowanych pazurów u nóg i nie mogła ich zdjąć:-D:-D:-D:-D:-D

albo tatuś, tak przejęty porodem, że szykując się na salę jeden foliowy kapeć wcisnął sobie jako czepek na głowe, a drugi trzymał w ręce :-D:-D:-D:-D:-D

albo ten, któremu gienek podczas wizyty w 5mscu powiedział, że będzie miał syna - jak mu żona powiła córę, to choć był przy porodzie stwierdził, że to nie jego :-D:-D:-D:-D:-D
 
Adaś otwiera lodówkę i na drzwiach widzi flaszkę.
- Co to?
- Nie bierz tego, Adaś, to taty. To jest wódka.
- Co?
- wódka.
- Daj mi.
- Zamknij lodówkę, wódka nie jest dla dzieci. Dorośli mogą czasem ją pić.

Adaś położył się przy drzwiach wejściowych i wniebogłosy: JA CHCę WóDKę!!! dAJ MI WóDKę!!!!
**

Rozmawiając przez telefon słyszy wystrzały petard. Mówi do dziadka: Słyszysz? To chłopcy kokardy strzelają!
**

A- Maaamoo, chodź tu do mnie!!!
Ja- A co się stało??
A- Doo mnie chooodź!
Ja- Odcedzę ziemniaki i przyjdę
A- Mamoo, teraz!!!
Ja- ...
A- Żono kochana, chodź na chwilę!
??? :))
 
reklama
Do góry