reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje

reklama
ale Adaś ma teksty :-D

a ja nie wiem, gdzie to pisać - więc wpiszę tu ;-)
wczoraj wróciliśmy ze sklepu, siedzę w łazience i słyszę negocjacje między tatusiem i córeczką, zakończone "idź zapytaj mamę czy możesz", więc Weronika wchodzi do mnie do łazienki i pyta "mamusiu, czy możesz otwozić tamte chrupki?" :-) mojego chłopa normalnie zatkało, że dziecko już tak pięknie zdania układa ;-)
 
Dziś rano stoję w stroju Adama w łazience i nakładam makeup. Adaś raczej rzadko widzi mnie na golasa, więc kiedy wszedł, głośno się zdziwił: ooo, pupa!
Ja: No, mama też ma pupę., On: Pokaż!, Ja: Jest podobna do Twojej tylko większa. Adaś stanął za mną, patrzy, patrzy i mówi :"Jest super!" :szok::tak::-D
 
Normalnie mało co sie nie posiurałam ze śmiechu jak przeglądałam tę stronę... super teksty mają Wasze maluchy...
Olek mnie rozbroił, jak nalewałam mu wody do wanny i oczywiście "mama, duzio"... gdy już siedział w wannie mówi... "będę pływać...macham ogonkiem - popać..."
No i musiałam mu tłumaczyć, że to rybki machają ogonkami jak pływają....a nie dzieci....
 
A tu tekst mojego siostrzeńca:

Tymon modlił się o zdrowie dla wszystkich.
- a wujek Jarek nie ma kataru?
- nie
- to nie! to nie! to dla niego nie!:szok::szok::szok:
 
wesolutka, ale Cię synek skomplementował ;-)
Weronika wczoraj siedzi i mówi do siebie: co by tu wymyślić, jakieś zdanie muszę ułożyć... :-)
 
:-D:-D:-D

Wesolutka dobrze masz, ze cię tak syn skomplementował!!!
Moja Pola jest w stanie tylko podsumować, że mam dużą pupę! Znowu wczoraj w łazience mi powiedziała: ale masz pupę (ja się pytam : no jaką? z myślą i nadzieją, że mi odpowie podobnie jak Adaś, a ta małpka: no wielką!!!:-p)
 
reklama
hehe, teksty dzieciaków zawsze mnie rozwalają :)

Wiktor ostatnio na wieczór był bardzo nieznośny. Nie chciał zasnąć. Wreszcie się wkurzyłam i krzykiem do niego
"Wybieraj! Albo położysz się w końcu spać, albo zabiorę ci kołderkę i smoczka (jego podstawowe atrybuty do spania"

Wiktor: "Wyyybierammm... wybieram.... CUKIERKA!"
 
Do góry