reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje

reklama
Ostatnio Natusia zaliczyla zdezenie z sciana,posiagala z lozka poduszki i tatusiowi chciala pokazac jak skacze i ja obrocilo,wpadla na sciane uderzajac czolem.Wpadla potem do dzury miedzy lozko,a sciane widok okropny.Placzu na szczescie duzo nie bylo,a czolo nawet nie spochlo.Ale ten dzwiek byl okropny,am mnie zabolalo.
Ja oczywiscie wyrzuty sumienia,ze nie zdazylismy jej zlapac:-(
Dluzsza chwile byla tak spokojna,zamykala oczka juz myslalam,ze cos sie jej dzieje,musialo ja bolec,
potem opowiadala nam co sie stalo,gestykulujac,oczywiscie moja mama zaraz kazala przeprowadzic test czy nie ma wstrzasu.Ale jak u takiego maluszka go wykonac.

ma zamknac oczy,wystawic rece do przodu i tak stac chwile:baffled:
 
jeny maxin nie wiem jak to sprawdzic, ja ogladam czy nie ma siniaka, krwiaka, rany i czy nie robi sie senna/przewraca sie itp, nie martw sie nie zawsze da sie zlapac, sa takie umiejetnosci ktorych sie ucza maluchy na wlasnych bledach niestety :-(
 
wiesz toola wlasnie to sie sprawdza po to aby zobaczyc czy sie nie chwieje,bo moze byc co nie tak.
Najgorsze bylo,ze stalo sie to wieczorem,kiedy miala isc spac,I teraz pilnuj dziecko czy cos jest nie tak...naszczesciej maluchy maja to do sibie,ze sa gietkie miekkie i przy samodzielnych upadkach robia sobie mniej krzywdy,niz przy bezposrednim zderzeniu z kims,czy obiektem poruszajacym sie:dry:
 
Aga w niektórych wyrazach zamienia literkę f na h, a literkę r na j. Co z tego wynikło. Jechaliśmy w tramwaju z dziatkami, którzy nas odwiedzili, Adze sie nudziło i mowila sobie sroczkę na paluszkach po cichu kiedy doszła do końca na cały głos zawołała: i fur, fur , fur poleciała - zamieńcie sobie literki.
 
gunia hehe zabawna sytacjia:)

toola,Natki tez ostatnio mowi pipa i pokazuje na wlasciwe miejsce,hehe skad ona to wie....!!!straszne smieszne sa teraz dzieci
 
reklama
Fajny wątek:tak:
Dzieciaczki mają już różne pomysły. :-D
Julka jest straszna śmieszka, ostatnio babcia uczyła ją jak się przeżegnać Przyszłam z pracy babcia chciała sie pochwalić Julka przeżegnaj się babcia prosi Julia żegna się prawidłowo ale mówi w imię syna syna syna Babcia do niej Julciu a Ojca Ducha Św. na to Julka ja lubie syna. :-D:confused::szok:
 
Do góry