reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje

Mój D. nie pozwala się oglądać nago. Ja nie nalegam. Jeśli go to krępuje nie mam zamiaru na siłę kazać mu się obnażać przed dzieckiem. To znaczy jak się zdarzy, że go zobaczy po kąpieli nie ucieka i się nie chowa, ale też nie wchodzi mu Pola do ubikacji. Mnie Pola ogląda nago, kąpię się z nią. Na razie jeszcze nie interesuje się nagością, ani swoimi narządami.;-)
 
reklama
Kubeł odwalił wczoraj mi taki numer, że prawie umarłam na zawał. Wiecie, jaki jest ciężki żywot małego człowieczka. Nigdzie nie można dosięgnąć, nawet do zlewu w łazience, więc zęby należy umyć, mocząc szczoteczkę w kibelku. I to właśnie wczoraj zrobił mój Jakub :szok::szok::szok:
A dziś mi powiedział, że nie chce pół pić, tylko dużo :baffled:
 
Nowa historyjka z serii Kościół:
Julka pląta sie, łazi , zaczepia grzeczne dzieci cierpliwość mi sie skończyła i wściekłam się, mówię do niej do ucha: Julia stań grzecznie, złóż rączki i masz się modlić i śpiewać. Julka grzecznie rączki złożyła i zaśpiewała Zuzia lalka nie duża...:wściekła/y::zawstydzona/y::-D
 
:) a my mamy psa Gusię i kota (Moria ale Wiktor mówi na nią Brumia). Dzisiaj jest totalnie nieznośny, więc się go pytam "Wiktor, co cię dzisiaj ugryzło że taki niegrzeczny jesteś?" a Wiktor "Gusia i Brumia" :)
 
Ale mali agenci z Julki i Wiktorka.
Mój Kubeł jest bardzo dobrze wychowany - mówi na spacerze wszystkim "dzień dobry" i wszyscy mu odpowiadają :-):-D:-)
 
U Poli zadziwiają mnie jej przemądrzałe teksty. Potrafi zmyślać, kręcić, lekko kłamać. Normalnie załamka!
dzisiaj na przykład była niegrzeczna i miała karę (siedzenie w swoim pokoju)- miała wyjść i mnie przeprosić jak się zastanowi. Za chwilę wychodzi, idzie do mnie. Ja się pytam czy chce mi coś powiedzieć, a ona że tak , ja mówię słucham , a ona powiemmmm ciiiiii taaaakie rzeczyyyy, żeeee byłam w pokoiku i byla Oliwka.... (żadnej Oliwki nie było, a wszystko mówiła takim tonem jak dzieci coś kręcą, kontynuowała jeszcze trochę dalej wymyślając)
 
reklama
no to spryciula z Poli:tak:

Natalka w niedziele rozsmieszyla mnie do lez,bawiac sie swoja lala,nagle podeszla do tatay i zapytala
"tata kupi dzidzi?" :-D:-D:-D

a ja na to TAK TAK kup coreczce prawdziwe dzidzi:-D
 
Do góry