reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje

Kasiuńka no to nieźle Pola kręci ;-)
Maxin czyżby Ci się marzyło?

Moja Ania była ostatnio z tatusiem w OBI. Czekali w kolejce do kasy. Przy kasie była też lodówka z napojami typu Cola. Nagle Ania do tatusia (na tyle głośno, że pozostali ludzie w kolejce słyszeli): Tatuś, kupisz Anusi małe piwko? :szok::zawstydzona/y::szok:
Nie wiem skąd to wymyśliła, bo jak zawsze gdzieś jest ze mną i zobaczy piwo, to mówi, że piwko dla tatusia.
 
reklama
:-)
Pola uwielbia pianę z piwa, samym piwem też nie pogardzi. Wie, że od nas nie dostanie, ale wykorzystuje babcię, bo ta po kryjomu daje jej maczać paluszka w szklance!
 
ale fajne historyjki :-) uśmiałam się
oczywiście w tej chwili nic sobie śmiesznego przypomnieć nie mogę, ale będę pamiętać o tym wątku
co do nagości, to mój A. też krępuje się pokazać Weronice i raczej zamyka się w łazience i unika sytuacji, żeby mała mogła go zobaczyć... ja natomiast mam mała asystentkę kąpielową, więc nie ma możliwości abym się przed nią schowała ;-)
 
Ania ostatnio jak jest u babci to lubi "stroić" jej pieska, tzn. wyciąga z półki serwetki i przykrywa nimi psa. Pies to nawet dzielnie znosi, ale nie lubi gdy my przykrywa głowę. Zdarzyło się, że na nią warknął.
Dzisiaj musiałam iść już do pracy, a Jarek jeszcze musiał jechać do mechanika odebrać samochód, więc mówię do Ani, że pójdzie na chwilę do babci. "Będziesz mogła pobawić się z pieskiem, bo jeszcze go dzisiaj nie widziałaś" Na to Ania "w co się pobawić" Mówię "Co chcesz - możesz poprzykrywać go serwetkami" Na to Ania: " Lepiej babcię, babcia nie gryzie" :-D
 
A'propo's przezywania w nocy (Kasiunka pisala na chorobachco Pola gada w nocy to ostatnio wchodze do pokoju śpiącej Marysi (23 w nocy) a ona do mnie gada zupełnie śpiąc - "mama puści Shreka, trzeba trzeba" :)
 
reklama
My nie ukrywamy sie z nagością. Tzn nic nie robimy oscentacyjnie ale jak przemek np bierze prysznic albo sika to nie zamyka sie na klucz więc jak julka czasem wejdzie to obejrzy co tam tata ma i ok. nie budzi to jej wielkiego zainteresowania ale wie ze tata i krzys i nasze pieski:rofl2: mają siusiaka ;-)

A Szymon (Oleńki) ostatnio jak się kąpał z Julką dokonał wielkiego odkrycia: "mamo, Julcia nie ma siusiaka" :-)
 
Do góry