reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpisujcie się może mi to pomoże podjąć decyzje

reklama
Zosiu ... zapraszam na watek - ciaza po poronieniu .. jest tam nas dużo ... niestety .......
tam uzyskasz odpowiedzi jak to bylo z innymi dziewczynami , ...... razem zawsze rażniej , nawet po tak cięzkich przezyciach .....
Zapraszam
 
Witaj Zosiu!!!!
Witam również wszystkich. Jestem na tym forum poraz pierwszy ale wiem, że będę częściej odwiedzała tę stronę.
Chciałabym Ci życzyć powodzenia.
Sama przeszłam przez chwile ciężkie ale koniec był bardzo dobry i wiem, że i Ty zaliczysz cudowny finisz.:-)
 
myślę że skoro lekarz dał mi zielone światło to się zdecyduje przecież on wie co robi jest bardzo dobrym specjalistą
 
cześć tu Sylwia (bisia), też jestem pierwszy raz na forum i mogę podzielic się
z Wami swoimi spostrzeżeniami i niemiłym doświadczeniem jakie mnie spotkało. Otóż w sierpniu 2007 roku poroniłam w 9 tygodniu ciąży i do dnia dzisiejszego jeszcze nie "zafasolkowałam", nie wiem co się ze mną dzieje....podjęłam walkę z tą przypadłocią najgorsze jest to bo nigdy nie sądziłam, że mnie sto spotka i ................Chciałabym być już mamą........
 
Ostatnia edycja:
Witajcie nowe dziewczynki.
Każda z nas przeszła przez to samo "piekło" z dnia na dzień przybywa nas coraz więcej. I to za szybko. Jest nas dużo wiecej na głownym wątku "ciąza po poronieniu". WIęc zapraszam tam. Tam uzyskacie więcej odpowiedzi.

Jeśli chodzi kiedy się starać po poronieniu?? Co lekarz to opinia. Jedni mówią zaczekać rok inni pół roku inni dają zielone światełko po 3 @ (CYKLACH) inni po dwóch. Niektóre z nas nawet nie doczekały pierwszek @po poronieniu.
Niestety nikt nam nie zagwarantuje że jak poczekamy uda nam się bez problemu. Wydaje mi się że organizm sam wie kiedy czas na niego. Wszystko zależy jak szybko się zregenerował i jak my się czujemy nie tylko fizycznie ale i psychicznie po tym co się stało.
Jedne z nas również starały się po pierwszej@ a zaszły np. po 4@... więc wszystko zależy w dużej mierze od nas samych, od naszych organizmów.
 
Witajcie! Dawno tu nie zagladałam...Ja po moim poronieniu miałam chyba fikcyjna ciaze.Nie chciałam isc do zadnego lekarza.Nie lubie mowic o tym co sie stało.Miałam wszystkie objawy ciazy. Nawet mdłosci. Zrobiłam duuuuuuuuuzo testow i nic...U mnie same zmiany...Poznałam kogos,juz sie nie dołuje tak ojcem mojego aniołka.Ten "ktos"wie co przezyłam.Ale chyba nie potrafi mnie zrozumiec.Nie rozmawiamy o tym.Wczoraj pomasowałam sie po brzuchu i płaczac pomyslałam ze moje serduszko miałoby juz 6 miesiecy.Czułabym juz ruchy...Pozdrawiam
 
reklama
moja znajoma nie doczekala pierwszego okresu po porodzie w 20tyg. i ma teraz 18letniego syna z tego.potem kolejnydosc szybko juz ma 16lat .i dziewczynka tez chyba z przerwa dwu letnia znowu,
wiec mozna jak widac z tego,
 
Do góry