reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpisy do K O O P A

reklama
oczywiscie masz w nagrode!!!!! zgadnij co.. otuz Kochana dajemy Ci gartis tydzien wiecej wyspania nie latania do ubikaji z kroczem w szwach i troche wiecje spokoju i oszczedzonych nerwow....
 
znaczy sie pytasz Goralka czy mozna przyspieszac jak bedzie Ci niewiele brakowac do dlugosci ciazy slonia i czy nie wyrzucimy Cie z KOOPA? ;-):cool2: :elvis: ;-) :-D :rofl2: :rolleyes2: :rofl: :rofl:
 
Megusek i co z tym KOOPem jak tam lista powinna byc zweryfikowana ?!! zobacz ja sie tyle kobitko stram i mi nie idzie maly sie uparl.... straszne !! dzis to juz desperacja widmo spzitala powoduje opadnieice wszytkiego//////:baffled:
 
dziekuje trzeba pomyslec nad jakims nowym rankingiem mam !! mi dzis glupawka taka odbija ze to juz dwano nie mailaam takich odjazdow przeciez nie bede myla lodowki trzeci raz w ciagu tygodnia ..... ratunku!!!!:confused: :cool2:
 
ja proponuje Ci Lucy zebys sie odprezyla...skoro dzis do Szpitala...wez sobie zrob jakas mila kapiel, zrob cos dla siebie.
 
Magusek madra z ciebie babeczka.... lucyann paznikcie, maseczka.... uwierz mi nie bedzie nas "stac" czasowo na takie luksusy jak sie dzidzie wreszcie w brzuszkow uwolnia! ale ten nasz miesiac "przenoszony"... i jakis korek sie zrobil....nikt nie chce rodzic buuuuu
 
reklama
Do góry