reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpływ ciąży na wygląd piersi.

reklama
fajnie masz. ja miałam nadzieje że po ciąży się zwiększą a tu nic. mówią że po ciąży osiągają maksymalny rozmiar więc widać że moje większe nie będą
 
a ja naprawde myśle o operacji koszt to 5 - 7 tyś
Jak zaczne oszczędzać to za 3 lata będe miała.
Biorąc pod uwage że rzuciłam palenie jak dowiedziałam sie o ciąży to już teraz powinnam mieć jakieś 4 tyś gdybym odkładała
 
narazie nie myśl o operacji. jak przestaniesz karmić i nie wrócą do normy to sie zastanowisz. ale osobiście mam znajomą która jakiś czas po karmieniu miała jedną pierś większą ale potem wszystko wróciło do normy.
 
to dlatego że jewięcej z jednej są nierówne. smaruj kremami ujędrniającymi i nie martw się na zapas. ;-) musze już uciekać bo mój królewicz się obudził ;-) pozdrawiam
 
Mam 2kę dzieci pierwsze karmiłam 7 tygodni tylko :-(
2giego wcale.
Teraz bardzo chcę i mam nadzieję, że się tym razem uda. Jak to się mówi "do trzech..." Cóż przed ciążą 10 to po 7 tygodniach jakieś 8 teraz dzięki kremom też 10 nie widzę różnicy a rozstępy mam tylko na brzuchu.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry