reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpływ ciąży na wygląd piersi.

Asheara

I can't get no sleep.
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2009
Postów
2 246
Miasto
Piła / London
Drogie panie, chce aby kazda z Was, ktora jest juz mamusia [zakonczyla karmienie piersia] oceniła jak ciąża i karmienie wpłynęło na wyglad jej piersi. Dajemy sobie ocene w skali od 1 do 10,no i piszemy co sie zmienilo, biorac pod uwage ze przed ciaza mamy 10 ;-)
 
reklama
Jezeli przed pierwsza ciaza mialam 10 :) to po ciazy niestety dalabym sobie jakies 5. Stwierdzam, ze wiekszy rozmiar nie wyglada najlepiej po ciazy :)
 
Zauwazylam,ze taki temat zalozony i tez wlasnie czekam na jakies opinie...a tu ciagle nic:-p,bo ja wlasnie chcialabym wiedziec czy stosowanie kremow i oliwek cos daje...jestem w 6 miesiacu ciazy i sie ostro,regularnie smaruje,wlasnie najbardziej zalezy mi by na piersiach nie dostac rozstepow.Zdaje sobie sprawe,ze to rowniez jest uwarunkowane genetycznie i jak mam ich dostac to i tak dostane...ale moze jednak te kremy zapobiegna.Moje piersi nigdy do malych nie nalezaly a teraz sa jeszcze wieksze.I teraz sa super,dekold zajefajny.Tylko ciekawe jak bedzie po ciazy...:eek:
 
Ja w czasie ciazy nabawilam sie rozstepów na piersiach:( na szczescie jak narazie na brzuchu nie mam ani jednego rozstepu chciaz z tego co slyszalam to i tydzien przed porodem moga sie pojawic jesli wczesniej sie nie pojawily a do porodu jeszcze 3 tygodnie.
 
patusiaaaa85 - Ja codziennie kremuje sobie brzuszek i piersi od 5 miesiąca ciaży.:tak: Dziś powinnam rodzić (Niestety Maluszek nie wychodzi na czas.) i nie mam ani jednego rozstępu. :tak: Więc albo dobry kremik, albo mam taką skórkę na której nie pojawiają sie rozstępy. :tak: Życze żeby i Tobie się nie pojawiły.
I oczywiście dołaczam do pytania o piersiach po okresie karmienia. :tak:
 
cześć dziewczyny! jeśli chodzi o mnie to oceniłabym swój biust po ciąży na 4. zawsze miałam mały biust ale teraz jest jeszcze mniejszy i obwisły. :-( karmiłam 9 miesięcy i wtedy biust był duży i zgrabny. a teraz masakra. ale dopiero od tygodnia nie karmie więc może kremy jeszcze pomogą. :-( a co do rozstępów to mam troszke ale one z już mi zbielały i są prawie nie widoczne :-)
 
a co do brzucha to smarowałam całą ciąże kremami z apteki a i tak tydzień przed porodem cały popękał. :-( na szczęście też zjaśniał i już jest ok. :-)
 
reklama
Podobno z czasem po odstawieniu dzidziusia piersi trochę są lepsze, ale właśnie to powinny się wypowiedzieć już mamusie, szkoda, że tak mało wypowiedzi jest:-(, bo też jestem ciekawa czy piersi mocno się zmieniają i czy ilość miesięcy karmienia ma wpływ na ich wygląd.
 
Do góry