reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wpływ muzyki na dziecko w brzuszku

NIE WOLNO zakładać słuchawek na brzuch! Może to doprowadzić do trwałego uszczerbku słuchu dziecka.
Mówi to absolwentka akademii muzycznej i prowadząca zajęcia umuzykalniające dla małych dzieci od poczęcia.
 
reklama
Nasza córa tylko usłyszy jakieś taneczne rytmy to od razu "tańczy" Oboje z mężem kochamy taniec może i coś w tym jest:D
 
No widzisz .nie wolno zakładać na brzuch słuchawek !!!! WIEC NIE ZAKŁADAJ .a do jednej piosenki bedziesz przyzwyczajac dzidzie jak sie urodzi :)
 
Możesz przyzwyczajać dziecko do jednej piosenki czy utworu nawet teraz. Ale nie zakładajac słuchawki na brzuch. Dziecko usłyszy muzykę która jest odtwarzana w pokoju :-)
 
te słuchawki to tylko raz założyłam, wiedziona ciekawością, czy będzie jakaś reakcja, ale nie trzymałam za długo, bo też nie wydawało mi się to do końca dobre...
ulisiu, wciąż czekacie?
 
reklama
Do góry