reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

reklama
Dziękuję za gratulacje :) i Gratuluję synkowi :)

Nowy członek rodziny dojdzie do nas w marcu :) myślę, że druga ciąża zleci szybko, nie można odpocząć przy Dawidku :) A jak jest u was ze spaniem ? mój synek śpi dwa razy dziennie mniej więcej po 1,5 do 2 h a nocke raczej przesypia całą :) Pozdrówka.
 
U nas tez sa dwie drzemki:tak: pierwsza ok 1h a druga ok 1.5h lub 2h. Nocki rowniez przepysypia cale odkad skonczyl 3 miesiace z czego bardzo sie ciesze:-) No i od niedawna wreszcie zasypia sam w lozeczku bo wczesniej mielismy z tym wielkieee.. problemy;-)
 
moja mala ostatnio zaczela spac raz dziennie 2 do 2,5 godz....i mam nadzieje ze tak zostanie:-):-):-), bo jeszczenie tak dawno sypiala 2 razy na dzien po 2 godziny i to byl koszmar... bo wieczorkiem chodzila spac o 23, 24 i wstawala o 6, czasem 7rano...no ale niestety usypia tylko u mnie na rekach... nie kolysze jej, ani nie bujam tylko przytula sie do mnie i usypia. Pewnie lepiej, gdyby usypiala sama...choc ja tez lubie sie do niej poprzytulac:sorry:Dodam jeszcze ze w nocy jada az za czesto, bo 3 razy(razem max 500ml)... ale za to w dzien nie pije nigdy mleka, tylko wcina to co my:sorry:... Probuje wcisnac jej zupki ze sloiczka, ale nie lubi nic zmiksowanego, musza byc duze kawlki, jak u Dawidka:-):-):-)...
 
mój mały spi 2 razy dziennie po jakies 1 h .... w nocy to usia o 20 i spi do 6 lub 6-30 ...ale budzi się nocy ..usypiam go normalnie kłade do łózeczka i wychodzę ,jak wstanie to kłade go znów ale szybko mu się to nudzi hihhhi:-D:-D własnie usnoł :-D:-D:-D
 
Sylwia, czytalam ksiązke, ze dzieci tez lubią smaczne jedzenie i w ktorej było napisane, ze mozna dawac: tymianek, czosnek, kurkumę, ciut soli. Odkąd to dodaje do moich zup to Mat zaczęłą je jesć wczesniej nie było mowy.
Mat tez lubi sama gryżć, ale zupy jeszcze jej miksuje, ale na wakacjach przestane:-)
 
Oj moja Ola w dzien spi tak 2 razy po 40 min...troche jest ztym problem no ale nocki przesypia cale kladzie sie przed 20 i spi tak do 5-6...dzis troche goraczkuje bo jej dwojki na dole ida.. znow wychodza parami;-) biedaczka marudzi troche
 
Sylwia, czytalam ksiązke, ze dzieci tez lubią smaczne jedzenie i w ktorej było napisane, ze mozna dawac: tymianek, czosnek, kurkumę, ciut soli. Odkąd to dodaje do moich zup to Mat zaczęłą je jesć wczesniej nie było mowy.
Mat tez lubi sama gryżć, ale zupy jeszcze jej miksuje, ale na wakacjach przestane:-)

Ida - w większośc słoiczków jest tez bazylia, oregano więc to też można . :) Szymek bardzo lubi bazylie
 
Moja w dzień śpi razem około 3 godziny zasypia o 19-20 i śpi do 6-7 rano.Czy dajecie swoim maluszkom takie owoce jak jagody borówki czy maliny ???
 
reklama
Asiak, ja próbuje, ale nie zwykle nie przechodzą. W sumie to juz mało czego nie daje, poza słodyczami i smażonym.
 
Do góry