reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

kathhe ......to przepis na rybe ,jest na prawde dobra
poza tym ja jeszcze gotuje w wodzie tunczyka , fososia i podaje z ziemniaczkami bez sosu
Składniki

  • ½ kg filetów rybnych (świeże albo mrożone)
  • 2 łyżki masła
  • 2 łyżki mąki
  • szklanka wody lub wywaru z warzyw
  • szklanka mleka
  • 3 łyżki posiekanego koperku
  • cytryna


Niezbędne przybory kuchenne

  • garnek
  • patelnia
  • łyżka do mieszania
  • drobne sitko


Sposób przyrządzenia

Filety ugotuj w lekko osolonej i zakwaszonej wodzie lub wywarze. Na patelni roztop masło, wymieszaj z mąką i podgrzej. Teraz powoli wlewaj mleko, cały czas mieszając, i zagotuj. Jeżeli zrobią się grudki, przetrzyj przez drobne sitko. Dopraw solą i cytryną, wrzuć koperek, wymieszaj. Sosem polej ugotowane rozdrobnione filety.
 
reklama
dziewczynki wasze dzieci jeszcze pija mleko w nocy??jesli nie to co zrobic zeby tego oduczyc ?mam wrazenie ze ona naprawde jest glodna mimo ze wypija na noc 7 miarek mleka plus 4 lyzki kaszy. budzi mi sie z placzem za ok 5 godzin i wypija mleko-tyle ile jej zrobie, pozniej budzi sie znowu za ok 6 godzin rano glodna.
czytalam ze juz nie potrzebuja jesc w nocy dzieiaki ale powiedzcie to Marysi:confused2::-p
 
Gotujecie obiady dla dzieci czy raczej robicie jeden duzy dla rodziny i dzieci jedzą to co wy
Bo ja nadal gotuje osobno dla Doriana mrożę w słoikach ale nie wiem czy nie zmienić mu jedzenia,kurcze ale nie zawsze jest ten obiad w domu,a tak ma swoj codziennie

Czekam na opinie
 
ja generalnie gotuje tak prawie oddzielnie bo robie z tego co my jemy jemu cos ......ale ze my jemy bardzo pozno bo okolo 20 obiad no i lubimy przyprawione rzeczy wiec jeszcze malemu gotuje
zobaczym moze sie to zmieni ...........tzn np 2 sniadanie jem z malym jakas kanapke albo jajecznice ale obiad ma odzielny
 
reklama
Do góry