reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

Inga już drugi dzień zapija się soczkiem z marchewki. Baaardzo jej smakuje. Zagęszczone mleczko je dwa razy dziennie, chociaż ilość wypjanego przez nią mleczka jest masakryzna (30-40 ml)... ale zdarza jej się zjeść więcej nawet 120 jeżeli jest karmiona łyżeczką:-) (raz na trzy dni;-))

Moje jedzenie zdecydowanie przestało jej wystarczać... chyba jest za cienkie...
 
reklama
Lilka pisałas ze dawałas zmiksowanego ziemniaka pierwszej córce od 3 miesiaca czemu teraz chcesz czekac do 4 miecha?
Moj dzis dostał pierwszy sloiczek ale tak jak Krecik pisze nie bardzo ma opanowane jedzenie lyzeczką wiec troche mi pluje.
Jutro dostanie marchew z jablkiem.
Mleko zageszczam 2 razy dziennie rano/wieczór na 150 ml mleka dodaje juz 4 lyzki kleiku
 
Mój synuś wypija 4 razy dziennie po 230 ml i raz ok. 17 130 ml mleczka. Od tygodnia na noc zgęszczam mu mleczko kleikiem (dodaję 1 łyżeczkę). Pediatra nie pozwoliła mi wprowadzać nic aż skończy 4 miesiące.
Zresztą sama się martwię, bo na początku dodawałam małemu rano też łyżeczkę, ale potem wypijał tylko 140-180 mleczka i wyrzucił jeden posiłek. Czy u was też były takie problemy z wprowadzaniem kleiku i zy powinnam mu już wprowadzać inne rzeczy?
Proszę doradźcie, bo ja już głupieję od tego wszystkiego

bira, jak zrobiłaś ten suwaczek, bo mnie wciąż wyskakuje, że jest za duży...:crazy:
 
My na razie odstawiliśmy kleik i zastąpiliśmy go nutritionem.
Nutrition działa troszkę inaczej niż kleik.To jest mączka chleba świętojańskiego można ją podawać zarówno noworodką jak i dorosłym z tendencją do ulewań.Z doświadczenia wiem ze nie syci on tak jak kleik ale jest zawsze bardziej treściwy od czystego mleczka
 
Lilka pisałas ze dawałas zmiksowanego ziemniaka pierwszej córce od 3 miesiaca czemu teraz chcesz czekac do 4 miecha?
Moj dzis dostał pierwszy sloiczek ale tak jak Krecik pisze nie bardzo ma opanowane jedzenie lyzeczką wiec troche mi pluje.
Jutro dostanie marchew z jablkiem.
Mleko zageszczam 2 razy dziennie rano/wieczór na 150 ml mleka dodaje juz 4 lyzki kleiku
Ja też podaję już jabłuszko, jabłko i dynia, jabłko i marchew a dzisiaj pierwszy raz hippa marchewkę z ziemniaczkiem i ryżem ale jej smakowało:-DU starszego syna też tak dawałam i jest ok.Z łyżeczką też sobie średnio radzi ale z dnia na dzień jest lepiej a kleik też 2 razy w nocy daję
 
Sabinka, na każde 90 ml sypiesz 2 łyżeczki, a powyżej 4 miesiąca 3 łyżeczki na każde 60 ml. Inga wreszcie przestaje ulewać, bo mnie to żyganie już wykańczało:baffled: Nutrition kukujesz w aptece. Jest bez recepty.
 
reklama
Do góry