reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

ja uzywam kleiku kukurydzianego Women


no i jak pisze Beatka i Women najpierw podawajcie pojedyncze skladniki,np,marchewke,potem ziemniaczka,potem laczcie,potem dodawajcie cos jeszcze


acha,z czasow Milenkowych pamietam ze pediatrzy zalecali wprowadzac jeden skladnik przez tydzien,np,marchewke,poniewaz po tygodniu wychodzi alergia na dany produkt jesli dziecko jest uczulone:tak:
 
reklama
ja tez daje kleik kukurydziany:-)

co do deserkow to najpierw kilka lyzeczek a potem ile zje zazwyczaj poł słoiczka:-)

dzis podałam obidek i deserek wiec juz mamy coraz bardziej urozmaicone menu:-)
 
beata34 witaminy do tej pory podawalm malemu z 30ml bebilon HA. Teraz tylko cycek witamin nie podaje juz. Od 1rwszego wracam do pracy i beda dziadkowie i mezus dokarmiac malego wlasnie bebilon HA. Nie nawidze sciagac pokarmu laktatorem :dry: No chyba ze mi cycki beda explodowaly do tych 8 godzin jak bede w pracy to w tedy chyba bede zmuszona odciagac pokarm.....
 
beata34 witaminy do tej pory podawalm malemu z 30ml bebilon HA. Teraz tylko cycek witamin nie podaje juz. Od 1rwszego wracam do pracy i beda dziadkowie i mezus dokarmiac malego wlasnie bebilon HA. Nie nawidze sciagac pokarmu laktatorem :dry: No chyba ze mi cycki beda explodowaly do tych 8 godzin jak bede w pracy to w tedy chyba bede zmuszona odciagac pokarm.....
no i mamy przyczynę:tak::tak:
bebilon HA jest hypoalergiczny ale nie pozbawiony laktozy to jest mleko z niską zawartością laktozy czyli czynnika alergizującego_Odpowiednim mleczkiem mogłoby być ale tylko z przepisu lekarza np.Nutramigen on jest na bazie mleka krowiego ale zawiera laktozę zhydrolizowaną czyli rozbitą na tak małe kawałeczki że nie powodują uczuleń.Można tez stosować mleczka sojowe np. Bebilon pepti, Bebilon soja, Humana SL ale tez z przepisu lekarza.Jeżeli Marcelek dostaje takie mleczko to najprawdopodobniej właśnie to jest przyczyną!!!!!!!!!!!!!!Idż koniecznie do pediatry albo powiedz to temu dermatologowi
 
Marcelek zjadł dzisiaj perwszy raz cały słoiczek Dyni z ziemniaczkami Hippa:tak::-)
na jutro mamy zupję jarzynową-gerbara:cool2:
 
beata34 ty chyba wszystko wiesz :-):-):-) dzieki za wszystko
dobrze ze do nas zawitalas :-D:-D:-D
jutro bede u dermatologa to wypytam co i jak i zajde tez do pediatry :tak: Wypytam o wszystko i o te zmiane mleka tez bo bebilon HA sama wybralam a pediatra tylko pokiwala glowa ze OKI. Powiedz czy w smaku te bebilon HA i te inne BEBILONy sie roznia od siebie?
 
beata34 ty chyba wszystko wiesz :-):-):-) dzieki za wszystko
dobrze ze do nas zawitalas :-D:-D:-D
jutro bede u dermatologa to wypytam co i jak i zajde tez do pediatry :tak: Wypytam o wszystko i o te zmiane mleka tez bo bebilon HA sama wybralam a pediatra tylko pokiwala glowa ze OKI. Powiedz czy w smaku te bebilon HA i te inne BEBILONy sie roznia od siebie?

Oczywiscie
Te wszystkie alergiczne sa bardzo gorzkie i nie smaczne a zwykle mleka sa slodziutkie.
Czemu musisz dawac HA bo nie doczytałam,jesli maly nie ma uczulenia i alergii to dawaj zwykle mleko,ja musze dawac nan HA i wiem jak dostaje po kieszeni choc i tak juz jest lepiej po tym Nanie Ha sensitiv
 
reklama
women ... pytalas sie dlaczego podaje HA mleko ...bo takie zalecil mi pediatra, (ja narazie karmie tez piersia ... pomalu chce pozbyc sie mleka)
 
Do góry