reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Wprowadzamy nowe papu dla Naszych Bobasów***

mirka
Ja np. tez daje HA a to dlatego, ze u nas jest ryzyko alergii- maz ma astme. U wczesniakow tez jest zalecane.
Moze masz w rodzinie kogos z alergia iub astma?
 
reklama
Dziś wysłałam męża do sleu po deserek marchewoy da Ingusi... to przyniósł... marchewkowo- jabłkowo- winogrnowy, śliwkowy i jeszcze jakis z malinami... a marchewki nie uraczysz:baffled: Boże z kim ja mieszkam....................
 
women ... pytalas sie dlaczego podaje HA mleko ...bo takie zalecil mi pediatra, (ja narazie karmie tez piersia ... pomalu chce pozbyc sie mleka)

Mirka to zapytaj dlaczego masz podawac takie mleko juz takiemu duzemu bąblowi,jesli nie ma alergii i w rodzinie wszystko ok to polecilabym zwykle mleko pogadaj o tym z pediatrą.

Dziś wysłałam męża do sleu po deserek marchewoy da Ingusi... to przyniósł... marchewkowo- jabłkowo- winogrnowy, śliwkowy i jeszcze jakis z malinami... a marchewki nie uraczysz:baffled: Boże z kim ja mieszkam....................

Bira bo prawie z fotela spadłam hehehe :-D:-D:-D:-D:-D
A dawałas soczek marchwiowy czy odrazu zapodasz deser?

bira
;-) dobrze, ze chociaz cos przyniosl, bo moj potrafi po drodze zapomniec po co go wyslalam;-)

Ladian też dobry jest Twoj mąż :-Dale tak chyba wiekszosc facetow ma
 
Ladina, witam w klubie;-):-) Mój jak idzie po chleb, to potrafi przynieść vegete, albo olej:szok: Nawet jak idzie z kartką, to nie kupi tego co ma niej napisane, bo zapomni, że ja zabrał........słów brakuje normalnie:no:

Women, ja już od jakiegoś czasu wyciskam młodej soczek. Uwielbia to. No i myślałam, że dzisiaj czymś jej urozmaicę a tutaj doopa;-)
 
Oczywiscie
Te wszystkie alergiczne sa bardzo gorzkie i nie smaczne a zwykle mleka sa slodziutkie.
Czemu musisz dawac HA bo nie doczytałam,jesli maly nie ma uczulenia i alergii to dawaj zwykle mleko,ja musze dawac nan HA i wiem jak dostaje po kieszeni choc i tak juz jest lepiej po tym Nanie Ha sensitiv

women tym mlekiem HA dawalam witaminki ale tylko 30ml. wybralam te bo bylo najdrozsze i antyalergiczne tak pisalo..., wiec jesli najdrozsze i anty alergiczne to myslalam ze najlepsze. Pediatra powiedzial tylko "OK" gdy spytalam czy dobrym mlekiem dokarmiam malego.... Ehhh.... ja po kieszeni nie dostawalam, maly wypijal max 30ml tego mleka dziennie. Wogole moj mezus powiedzial ze na melego nie bedzie kasy zalowal, wiec dajemy to co najlepsze (niby najlepsze sie okazuje).
 
Dziś wysłałam męża do sleu po deserek marchewoy da Ingusi... to przyniósł... marchewkowo- jabłkowo- winogrnowy, śliwkowy i jeszcze jakis z malinami... a marchewki nie uraczysz:baffled: Boże z kim ja mieszkam....................

Ladina, witam w klubie;-):-) Mój jak idzie po chleb, to potrafi przynieść vegete, albo olej:szok: Nawet jak idzie z kartką, to nie kupi tego co ma niej napisane, bo zapomni, że ja zabrał........słów brakuje normalnie:no:


bira twoj mezus jest the best !!! :-D:-D:-D :rofl2::-D:-D:-D
ale sie usmialam jak te posty przeczytalam, jeszcze o takim facecie to ja nie slyszalam :-D:-D:-D
 
women tym mlekiem HA dawalam witaminki ale tylko 30ml. wybralam te bo bylo najdrozsze i antyalergiczne tak pisalo..., wiec jesli najdrozsze i anty alergiczne to myslalam ze najlepsze. Pediatra powiedzial tylko "OK" gdy spytalam czy dobrym mlekiem dokarmiam malego.... Ehhh.... ja po kieszeni nie dostawalam, maly wypijal max 30ml tego mleka dziennie. Wogole moj mezus powiedzial ze na melego nie bedzie kasy zalowal, wiec dajemy to co najlepsze (niby najlepsze sie okazuje).

no przy takiej ilosci to faktycznie nie ma co zalowac ale jak moj pije normalnie 150 do 180 ml mleka to juz daje sie odczuc po kieszeni:-)
 
reklama
Do góry