reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM

Lula Kinek ma zupełną rację.

Jula je zdrowo, nie to co mój mały...

Nie przejmuj się, że ją utuczysz:dry: :-) . Ja tam bym sie cieszyła, gdyby Maciuś sobie chociaż 2 razy w tygodniu tak pojadł.
 
reklama
Maja ostatnio nadrabia chyba braki spowodowane choroba bo wcina az milo.

Dzisiejszy jadlospis:

6.30 mleczko 230ml

8.0 jajo, herbatka i plaster zoltego sera

9.30 mus jablkowy

12.0 zupa ogorkowa

12.40 mleczko 230ml

15.30-16 kotleciki mielone (wczoraj zjadla dwa)

17-18 jogurcik z poziomkami

19.30 mleczko 230ml

Mam nadzieje ze jej tak zostanie. Ale teraz nie dziwie sie, ze ma tyle energii, skoro wsuwa takie ilosci jedzonka;-) :-D
 
wow majeczka nieźle :tak:
a luleczka co ty sie martwisz dziewucho.na pewno jej takim jedzon kiem nie utuczysz :-)
 
Misiako pozostaje mi tylko powiedziec WOW:-) :-D :-)
super ze Majeczce apetycik dopisuje.Byle tak dalej.:tak: :-) :-D
 
czy jest jeszcze jakieś Nutramigenowe dziecię?
ostatnie próby znowu niestety wskazujace na skazę.

nowością w diecie Rozi są banany, uwielbia je. z owoców jabłka, brzoskwinie, morele, banany.
Rozula najchętnia jadłaby ryż albo makaron ugotowane i bez jakichkolwiek dodatków.
ostatnio apetyt byle jaki!

a i moja panna nie je absolutnie niczego co czerwone. nawet nie chce spróbować
 
Hanka też lubi gołe kluski :tak:...a jeżeli chodzi o owoce, to teraz przede wszystkim jemy jabłka, mandarynki i banany

Tuniu, straszna szkoda, że Rozi musi ten nutramigen łykać :baffled:...faktycznie, chyba tylko ona jeszcze pije to świństwo.
Melowa Pariska juz od pół roku zajada się jogurtami, oby i Rozi juz niedługo mogła ich spróbować :tak:..

Tuniu poczekaj na czerwcowe truskawki, Założę się, że tej czerwieni Rozalka nie odmówi :-)
 
reklama
Zazdroszcze Wam, że Wasze dzieciaki jedze tyle zdrowych owoców, pełnych witamin i surowych. Kamila niestety nie dotyka surowizny. Pluje każdym surowym owocem - jemy gotowane jabłuszka i tyle. Nie dała się przekonać do malinek, brzoskwiń, bananów itd.
Przepraszam, zapomniałabym... uwielbia cytrynę:szok: :cool2:

Tuniu, Kamila też przepada za ryżem;-)
 
Do góry