reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE PAPU NASZYM MALUSZKOM

a ja czytałam że truskawki i to świeże można dawać od 10 mca

a parówek małemu nie daję, wg. mnie to świństwo, sama nie jem więc Maksowi też nie dam
 
reklama
A Mati dziś jadł truskawki zmiksowane z odrobiną cukru...wcześniej zjadł pare łyżek i nic mu nie było :)
Parówek wogóle nie daje anie Matiemu ani Emili ponieważ to najgorsze świństwo :)
 
Wyobraźcie sobie, że w Augustowie w ogóle nie mają Hippa !!! W żadnym sklepie...tyko bobovita i to strasznie przebrana. Sytuacja zmusiła mnie do gotowania.W menu kurczak, cielęcina, i indyk.....królików nie mogę dostać  z resztą z cielęciną tez nie jest łatwo i jest dośc droga 40 zł za kilogram.
Hania jadła już szczawiową i ogórkową...smakowało  :) Zauważyłam, że lubi kwaśne potrawy. Wczoraj na deser zjadła 2 nektarynki i pół jabłka. Kwasota okrutna a jej smakowało.Za truskawkami przepada. Niestety po dwóch dniach truskawkowania pojawiła się leciutka wysypka na  klateczce i nie wiem czy to truskawki czy nowa oliwka Penatena.Na razie odstawiłyśmy oba specyfiki i będziemy obserwować.
Muszę przez internet zamówić kaszki Hippa i jakieś słoiczki i nie wiem jaki sklep najtańszy. Leclerc ? tylko tam 15 zł za przesyłkę...Zamawiałyście już jedzenie dla maluchów ?
Aha  i w Augustowie w ogóle nie mają huggisów ...nigdzie!!! Używamy Pampersy  :p  ;)
 
mam pytanko jakie paróweczki dajecie swoim dzioeciakom?

ja ostatni sie zastanawiałm na Morlinkami


niewiem jak ja to zrobiłam ale wysłałam jeszcze raz to samo
 
kinek ja zamawiam w leclercu większośc zakupów, jakos mam alergie na markety ostatnio :p
wszystko zawsze świeże przywiozą, pomidory piękne że sama bym takich nie wybrała ::) polecam
do tego jak bym musiała stać przed półką ze słoiczkami dla dzieci i szukac jaki chcę to by trochę czasu zeszło, a tak klikam smaki i jakiś miły pan ich szuka i klnie naczym świat stoi, że wzięłam 30 słoiczków i każdy o innym smaku ;D ;D ;D
 
co do truskawek to tez czytałam że od 10 miesiąca można wprowadzać ja dałam Kubie juz kilka razy i nic mu nie było więc myslę że nie będzie już miał na nie alergii ::)
 
reklama
Do góry