reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy do diety maluszków:) kiedy i od czego zacząć

Jak sie karmi tylko i wyłącznie piersia to nowe pokarmy najlepiej wprowadzac jak skonczy 6 miesiecy.Dopajac tez nie trzeba.
 
reklama
Rozmawiłam z kilkoma pediatrami i nie jest to prawda.
Mozna wczsniej podawac pokarmy tylko trzeba z głowa to robic.
ja daje misi wode do picia bo teraz jest bardzo goraco i ona duzo sie poci
 
hej ,ja dziś mam mały sukces-tak bardzo bałam się podać Milence cokolwiek,ale dziś pierwszy raz tarte jabłuszko dostała i o dziwo nawet się nie skrzywiła i tak oblizywała łyżeczkę jakby chciała jeszcze.I jeszcze śmiać mi się chciało,bo zamiast języczkiem po łyżeczce to miała i rąćzki i usta na łyżeczce.Bardzo się cieszę,że mamy już ten pierwszy raz za sobą :-):-):-)
 
hmmmmmm ja nie daje małemu nawet herbatki do picia...... jest tylko na cycu... jak głodny cyc, jak chce pic cyc......
hmm myślicie że powinnam mu wprowadzac jakieś pokarmy, soczki czy coś?
No niby teraz tak mówią,że jak piersią to nie trzeba już,tylko około 6go miesiąca,ale rzeczywiście tak jak Misia mówi,Twój bąbel duży.A może mu pierś wystarcza?,ale latem musisz częściej przystawiać,żeby zaspokoił też pragnienie,a nie tylko głód,chyba,że mu podasz dodatkowo herbatkę.Mojemu teraz bardzo smakuje soczek marchewkowo-jabłkowy z Gerbera
 
no w dzień pije co dwie godziny czasem co półtorej.... a jak chłodniej to co 3-4. cyc mu wystarcza bo sporo rośnie i na wadze przybywa też ładnie i głodny nie jest...... ale niedługo wróce do pracy więc chyba trzeba zacząc cos prucz cyca wprowadzac..... szczególnie że butelke to tak nie szczególnie lubi.....
 
reklama
Moja siostra ma 2 miesięcznego szkraba i w pn była na szczepieniu i pytała pediatrę czy w te upały dopajać czy nie i ma nie dopajać. Ja chcę 6 m-cy na samym cycu, ale teraz w te upały Maja często domaga się cyca bo nawet co godzinę i w tej sytuacji wiadomo że w tym cycu kiedyś zabraknie to jak chce pić a w cycu susza to daję jej herbatkę, ale nic innego jeszcze nie wprowadzałam
 
Do góry