reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy do diety maluszków:) kiedy i od czego zacząć

A jedzonko od 4ego miesiaca to nie jest od skonczonego 4ego?
U nas mala ma alergie i narazie tylko ,mleko, a za 2 tyg lekarka polecila wprowadzic zupke jarzynowa (ziemniak, marchewka, pietruszka, oliwka), na banana powiedziala ze za wczesnie.
 
reklama
Meganne Twoj maly ma sie dobrze wiec nie trzeba mu nic wiecej.Moja mala tez nie chce cherbatek soczku jeszcze nie dawalam ale mam kupiony.

co myslicie o sloiczkach Hippa? Bo Gerberze slyszalam same niedobre rzeczy i na szczescie tutaj ich nie spotkalam. A moja Emisia zasmakowala w Hippie jak narezie:-)
 
Misia lubi hippa :)
dostalismy nawet ostatnio z hippa wlasnie paczke i tam byl łoiczek krem łyzeczka i ksiazeczka z rabatami do rossmana.
i w rossmanie dostalismy druga paczke i tam był słoiczek soczek i tez lyzeczka i krem.

misia je super az sie trzesie na widok lyzeczki :)

nasze dzieci juz skomnczyly 4 miesiac przeciez
 
kurcze dziewczyny czy tylko my z Matim zostaliśmy na etapie cyca??? mój nic innego jeśc nie chce... i po wszystkim cierpi, wody pic nie chce, soku nie chce, herbatkami pluje na odległośc.. jedyną rzeczą jaką toleruje to mleko....
rośnie i tyje ładnie więc może mu jeszcze nie potrzeba dodatkowych składników?? jak myślicie?
Kochana nie jesteś sama. Ja też jestem jedną z nielicznych które karmią tylko cycem. My będziemy na cycku do końca 6 m-ca. Słoiczki, soczek i kaszkę już mam bo dostałam w paczce z hippa tak jak Misia, ale poczekam z tym jeszcze. Nie wmuszaj małemu jak nie chce, ma jeszcze trochę czasu. Martwić się będziemy po 6 m-cu. Jestem z tobą:-D

Witajcie:) Moja córcia urodziła sie 5lutego. Milenka jest tylko na piersi i narazie tylko kupuję słoiczki a zaczne dawać około 6miesiąca. Czytam Was i uczę się na zaś:)
Wow to w moje imieniny:-D. To mam tylko cyckających jest już 3:-D:-D:-D
 
Fajnie że jest nas już trzy:) Moja mała na cycku moze być i rok jak zechce tylko w obiadki mleczko zastąpimy pokarmami stałymi. Póki co zna smak herbatek , piła przy kolkach i teraz daje czasem. Zwłaszcza na spacerze, zeby spokojnie dojść do domu na karmienie. Ale dosłownie parę łyków, bo pózniej piersi nie chce ssać, tak jej smok butli pasuje.
 
a jak dostac paczuszke od hippa?

no nie wmuszam, ale po woli musze zaczac małego do modyfikowanego tez przyzwyczajac
bo za miesiac wracam do pracy ....... mały ma skaze białkową więc mamy bebilon pepti - jest obrzydliwy i mały nim pluje jak mu łyżeczką nawet daje..... ehhhh
 
karolciu ja dostawalam rózne paczuszki w szpitalu po urodzeniu misi i tam wypełniałam ankiety i powiedzieli ze beda przysyłać.
No i przyslali ;)
 
reklama
Do góry