reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

Hej moja Hnaia jadla wczoraj smazonego kotleta.Mieso z ugotowanego kurczaka zmielone i potem zrobiony zostal jak miellone zwykle tyle ze proces smazenia byl juz krotszy bo miesko tak juz bylo ugotowane.Nic jej nei bylo
 
reklama
Hanka!
Chciałam napisać na priva, ale nie można. Gdzie Agatka chodzi do żłobka i czy jesteście zadowoleni? Jeśli możesz to napiszesz mi na priva swój email, bo mam kilka pytań odnośnie żłobków. Zastanawiam się czy nie wysłać Emilki do żłobka.
 
Ostatnio zauważyłam, że Emilka uwielbia spinacze do bielizny, kiedyś dałam jej pudełko ze spinaczami w czasie jedzenia i zjadła wszystko, tak była zajęta :)
 
Emma, czy mi sie wydaje, czy Cie nie ma na nowym forum? Moglam Cie przegapic, bo dziewczyny stukaja jak zwykle mnostwo i nie nadazam nadrabiac. Na glownym watku sa namiary i instrukcje jak sie dostac na nowe forum. CZekamy! :tak:
 
reklama
Cześć Grudniówki!!!:-):-):-)

Ja i Michalina ze stycznia!!!

Potrzebuję rady!!! Co dajecie dzieciom na kolację, z czym kanapki?

mała je kaszkę z owocami i danonka na śniadanie, obiad jednodaniowy, tylko drugie bo zupki są beee.....potem owoce i ciacha, a na kolacje paróweczki cielece i kanakę z masłem, albo kanapkę, z żółtkiem i masłem, albo twarożkiem i szyneczką.......

.....ale te kolacje stały się monotonne co jeszcze mogę jej wymyślęć??:confused: Styczniówką już brak pomysłów!!!

Pozdrowionka!!!


 
Do góry