reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez martap22, 7 Sierpień 2006.

1. martap22

martap22 Mama kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny,chciałabym, abyśmy na tym wątku pisały o wszelkich nowych pokarmach jakie podajemy naszym maluszkom,jakie podajemy,jak je robimy,czym dajemy,jakich firm produkty kupujecie,jak je tolerują nasze maluchy i w ogóle wszystko co z tym związne.Wiem, że już dużo z Was urozmaica dietę swoich brzdącow.
    Ja poki co dalam raz malej herbatke jablkową z Hippa,nie napila sie,ale za kilka dni dalam znowu i juz wypila,moze wtedy nie chcialo sie jej pic?dzis sprobuje znowu.Mimo ze skoczyla juz 4 miesiace nie daje jej jeszcze kleikow ani jabluszka ze sloliczka ale to tylko daltego ze czekam na wizyte u lekarza.Podzielecie sie swoimi doswiadczeniami.

2. dori

dori Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to zacznę. Wieczorem jak już pisałąm na innym wątku podaję Klaudii kleik. Pięknie zjada go z łyżeczki. Jak skończy się kleik to zamierzam podać już jakąś kaszkę smakową.

No i od piątku zajadamy jabłuszko. Pierwsze kupiłam Bobovita i nie za bardzo Klaudii smakowało, dzisiaj dałąm jej już deserek Gerbera i jadła aż jej się uszy trzęsły. Narazie jesteśmy na etapie pól słoiczka i dzisiaj już domagałą się więcej. Chyba Gerber bardziej jej smakuje.

3. reklama
  4. martap22

martap22 Mama kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dori-a jaki kleik kupujesz?i jak dlugo ją karmisz z lyzeczki?chyba to troche czasu zajmuje,co?

5. dori

dori Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kleik ryżowy Nestle. Jeśli chodzi o długość karmienia to nie jest tak źle. Od urodzenia dostawała witaminki z łyżeczki i jak widać nauka się przydała. Oczywiście to jest bardziej czasochłonne niż danie butli ale ile frajdy przy tym jak się oblizuje i domaga następnej łyżeczki.

6. zuzia1

zuzia1 Moje dzieciaczki-cudaczki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kubuś wczoraj wypił trochę (ok.60 ml) soku jabłkowego zmieszanego z wodą, więc chyba mu smakowało ;) W kleikach jeszcze nie gustuje, bardziej smakowało mu jabłuszko ze słoiczka. Oczywiście na razie dawaliśmy mu tylko troszkę, na próbę.

7. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zuzia to myśmy się chyba zgrały! Olo też ma już za sobą pierwszą porcję soku. Wczoraj rozcieńczylam z wodą a dziś dałam nierozcieńczałam. Olek nie wypija jednorazowo więcej niż 30ml, ale w ciągu dnia potrafi w sumie nawet 90 "wytrąbić".

8. idzia

idzia mama: X 2000; IV 2006

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja kupilam dzis herbatke hippa jablkowa i deserek jablkowy - i zastanawiam sie teraz od czego zaczac :)

9. iza1

iza1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja na razie nie daje nic małej, mam w lodówce deserek i soczek Hippa ale na razie czekają (dostałam je gratis :)) Wczoraj dałam małej odrobinkę jabłuszka (jak jadłam troszkę skrobnęłam jej łyżeczką :)) ale się krzywiła,ale otwierała buzie i chciała jeszcze :)
    Dziewczyny zastanawiam się czy np. jabłuszko musi być ze słoiczka czy można samemu trzeć, a jeśli można trzeć to musi być jabłko kupione w sklepie ze zdrową żywnością czy w zykłym. Pewnie głupie pytanie, ale od jakiegoś czasu mnie męczy ::)

10. reklama
  11. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Iza1 ja z tego co pamiętam moja siostra dawała córce tarte jabłko.I nie było kupowane w sklepie ze zdrową żywnością.I szczeże lekpiej jej smakowało takie jabłko niż ze słoiczka.

12. margarett

margarett Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja dostałam dziś przykaz od lekarza wprowadzic jedzonko, powolutku, dwa razy dziennie, na razie malutkie porcyjki marcheweczki i do picia soczki, jablkowy, marchewkowy i z buraków. Czy widzialyscie sok z buraków wsrod tych kupnych?? Bo ja sobie nie przypominam, ale może ...?? Szkoda tyllko, że Nataka nie chce nic pić, zobaczymy jak z jedzonkiem będzie.
    A to wszytsko dlatego, że ma anemię :( Malutką bo malutką, ale żelazo ferrum tez dostała :( A ja mam bezwzględnie jeść dużo sałaty, pic soki marchewkowo buraczane, jesc jajko i pierś z indyka. No cóż, ruszamy na walke z anemią.... >:D

Poleć forum