reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie NOWYCH POKARMÓW...kiedy,jakie?

Dominique, toć to zlote dziecko ta Twoja Pszczola ;-):-):tak:
A co do rozbieranek to Sara kiedys zaczela sie rozbierac przy fontannie w Tesco, mowiac ze kapac sie idzie :-p:-D

Siluniu, ja bym tam Stefka nie przekonywala na sile do jogurtow itd. - je ladnie z tego co piszesz, dietke ma urozmaicona, wiec nie ma co wariowac ;-):tak::-)
 
reklama
Domiska, az zazdroszcze, oczywiscie tak pozytywnie ;-)takiego apetytu i braku problemow z jedzeniem :tak: Pogratulowac ;-):-)

Dzwonilam do domu i Sara ma juz dzisiaj duzo lepszy apetyt - wypila rano koktajl mleczno-owocowy, potem zjadla paroweczke drobiowa i 4 pomidorki koktajlowe, wypila herbatke owocowa i zjadla zupke :tak::-)
Jak przyjde o 17:00 do domu to dam jej winogrona albo jakis inny owoc i wieczorkiem jakas lekka kolacyjke :tak:
Oj, moze jakos sie nam unormuje, bo ostatni tydzien byl koszmarny :sorry:
 
Alka przy choróbsku marudzi tylko przy zupie, resztę zjada normalnie:confused: ale jak zupę zmiksuję to wcina ładnie:-p
sandra i jak po południu, Sarka nadrobiła braki??
silunia nic na siłę, Stef się niedługo kapnie co je siostra i też będzie chciał:-p
 
sandra i jak po południu, Sarka nadrobiła braki??
Tak, tak :tak::-D:tak: Na szczescie :tak: Zjadla jeszcze spaghetti, a wieczorem butle mleka z kaszka i odrobina soku owocowego, bo jak juz pisalam, nie wiem czemu, ale samo mleko ja "trzpie" od momentu choroby :sorry:

Dzisiaj rano tez wypila mleko z kaszka i sokiem przecierowym, pozniej zjadla jajko na miekko, wypila herbatke, zjadla winogrona, no i ma na obiad krupnik przygotowany, ale nie wiem czy juz zjadla czy nie, bo nie dzwonilam jeszcze do domu :-p
 
oj no to super!! Sarka już pewnie całkiem wagę nadgoniła;-) sandra a czy ona musi to mleko jeszcze pić, inny nabiał przecież je.... Alka raz wypije kakao raz nie, ale jej już mlekiem nie stresuję;-) je jogurty, ser żółty, jajka, twarożek.... wydaje mi się, że starczy tego...
 
u nas tak jak u bedytki mleka mala nie pija.. czasami zrobie jej kakao choc tez rzadkawo.. no ale je nabial jourty sery itd :)
no i Sandro Mamusiu najwyzsza pora odlozyc butelke! Sarunia to juz duza pannica :)
 
u nas tak jak u bedytki mleka mala nie pija.. czasami zrobie jej kakao choc tez rzadkawo.. no ale je nabial jourty sery itd :)
no i Sandro Mamusiu najwyzsza pora odlozyc butelke! Sarunia to juz duza pannica :)
Domiska, latwo powiedziec - trudniej zrobic. Moje dziecie uwielbia mleko, a wieczorem bez butli sie nie obejdzie. Czekam i czekam az bedzie dobry moment, staram sie dawac kolacyjke, ale jak ona wie, ze zaraz bedzie szla spac to prawie nic nie je a potem chce mleko i koniec. Na szczescie odstawilismy nocne butle, pozostala tylko wieczorna i tylko z samym mlekiem1,5% - zastanawiam sie powaznie, czy nie zaczac jej oszukiwac i dawac 0,5%... Ale to musialaby jesc normalna kolacyjke...
 
to co ??
tylko ja zostałam na mleku modyfikowanym??
mi pediatra powiedziała ze póki mała chce pic to niech pije a jezeli odstawi to odstawić, wiec z rana zaraz po przebudzeniu dostaje 250ml mleka modyf. później je śniadanie, mleko oczywiście w kubku :-pwieczorem je tylko kolacje przeważnie płatki miodowe na mleku 3,2% ( nadal nie wiem ilu procentowe dawać bo kazdy lekarz mówi co innego:confused:) samego mleka nie wypije, kakao też ostatnio sporadycznie
wypija(raz na tydzień średnio)
ser zółty je ale tylko sam jako przekąska:eek:
serek biały ...wolałabym aby częsciej jadła

zreszta co bede dużo pisac , moje dziecko ma uboga diete ....baaaardzo uboga i dlatego podaje jej non stop soki przecierowe owocowe i warzywne

Karoo- a dlaczego chcesz odstawić Jagodzie mleko wieczorne?? jak chce to niech pije:tak:ale ona z butli ze smoczkiem piej to mleko??:blink:bo jeżeli tak, to faktycznie może czas na zmiane butelki na kubek:tak:ale mleko jak najbardziej bym zostawiła jeżeli je lubi
 
reklama
Pszczola pije mleko (nestle junior na zmiane z bebiko 4 junior) 2 razy dziennie - rano obowiazkowo po wstaniu i wieczorem po kolacji, przed ostatnim myciem zebow:tak:
 
Do góry