reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie NOWYCH POKARMÓW...kiedy,jakie?

tylko ciut posolilam bo mala nie lubi jesc bez soli (niestety)...

karoo- u mnie identycznie... bez odrobiny soli mała nie tknie nic co jej ugotuje... swoją droga to dziwne, bo w słoiczkowych daniac nie ma soli(bynajmniej tak wynka z etykiety) a mała wcina bez problemu...
karoo- i się chyba z tym obiadkiem zmówiłyśmy, bo u nas dziś tez była panga (z patelni) z kus kusem i pomidorem... tylko bez sosu koperkowego

co do jagód jeszcze jula nie próbowała- u nas z owoców mała dostaje- jabłka, banany, morele, naktarynki, brzoskwinie, truskawki... a ostatnio było tez mango.... ze słoiczkowych deserków zrezygnowaliśmy juz jakis czas temu
 
reklama
Jagody w słoiczku też już dawaliśmy, ale podobno na świeże reakcja może być zupełnie inna niż na te słoiczkowe. No nic, zobaczymy :)
 
Karoo, Ty to takie menu serwujesz Jagodziance, ze samej mi slinka leci jak to czytam :-D
I fajnie piszesz "jagody" - z duzej litery, czyzby przyzwyczajenie? ;-) :-D

Leika, u nas po sloiczkowych jagodach tez zadnych wysypek.
A z takich normalnych, niesloiczkowych owocow to Sara je tylko jablka, banany, maliny i gruszki.
 
Dziewczyny, a panga nie ma zadnych osci czy te pojedyczne wybieracie jakos? Bo wiem, ze w filetach tez zdarzaja sie osci.
 
Sandra ja jeszcze nie znalazłam w pandze ości, ale Sz zawsze ;-)

Leika ja dawałam Piotrkowi tylko jagody słoiczkowe i nic mu po nich nie było

Aga spróbuj przesmarować Ewci chlebek Florą - nie zawiera ani masła ani serwatki i jest m.in. dla osób ze skazą białkową - jadłam ją jak byłam na diecie gdy karmiłam Piotrka piersią i nie jest taka zła - z przyzwyczajenia jem ją do teraz ;-)
 
Moja bratowa gdzies ostatnio wyczytala chyba w "dziecko" ze owoce dzikie czy lesne w tym jagody poziomki itp sa jedne z najmniej uczulajacych. Ja Patowi podawalam juz jagody i maliny i jak narazie nic, a on szybko w miare reaguje alergia. Wiec mysle ze juz mu nic chyba nie wyjdzie. Ale byly to jagody gerbera sloiczkowe a swiezych jeszcze nie dawalam.
 
reklama
Kto szuka ten znajduje, tak jak ja:tak::-D. Też się zastanawiałam nad rybą, ale w żadnej książce nie moge znaleźć od którego miesiąca właściwie rybę można podawać:confused::dry::baffled:


Renee powiem Ci ze tez sie zastanawialam jakis czas temu, ale po ostatnim bilansie -9 miesiecznym - dostalismy kolejna karteczke co jest dozwolone do jedzonka i w tym jest tez rybka :):-)

Nasza Szantusia juz jadla rybcie i ohoho az sie jej uszka trzesly :D :-D
 
Do góry