reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie NOWYCH POKARMÓW...kiedy,jakie?

reklama
aj tak moja mala lubi nabial, a skoro mowicie, ze mozna bez ograniczen to zeczywiscie tylko sie cieszyc:-)

Mada , Zuzu lubi podroby, watrobka z cebulka , muss z kaczki na chlebku i czasami okazjonalnie dam jej kawaleczek fua gra ( pisze tak jak slysze) ....ale to tylko czasami bo to bardzo bardzo kaloryczne i za duzo moze byc niezdrowe.;;;.
 
mada- ja jeszcze nie dawałam małej wątróbki, ale też dlatego, że sama jej nie lubie:sorry2: więc jej w domu nie ma:-p

siluniu- tylko sie cieszyć że mała tak bardzo za nabiałem przepada:tak: nasza julia również. śniadanie- obowoązkowo mleczne czyli albo kasza manna, płatki na mleku, lub kanapka z serkiem i kakao, do tego w ciągu dnia zjada ze 3-4 danonki, no i to nieszczęsne kakao wieczorem i w nocy:sorry2:
 
U nas podobnie jak u Ewci, wątróbki na obiad nie robię, bo nie lubię - a pasztet młody na pewno kilkakrotnie próbował na kanapce tatusia ;-)
 
hm :D ja za watrobka tez nie przepadam... powiem ze czasami jak moj tatus ja przyrzadzi to zjem.. przez to ja nie robie jej w domu i mala nie jadla :Dale moze w polsce bedzie okazja :)

co do pasztetu ja uwielbiam!!!!! mniami mniami i mala uwielbia :D:D:D hihihi
 
Ja pasztecik to lubie szczegolnie taki domowy, pieczony i do tego chrzanik z jajeczkiem, mniam :tak::-):tak:

Sary apetyt mnie zadziwia! :szok: Ona ostatnio zjada wiecej ode mnie! :-p
Wczoraj rano najpierw wypila mleko, potem zjadla jajko, plaster schabu i calgo pomidora, wypila 2 butelki soku, na obiad wciela dwie lychy ziemniakow, 2 burakow i cale udko, pozniej winogrona i znowu sok, na kolacje kromke z maslem i zielona cebulka a do tego parowke, no i przed snem mleko! :szok: Ja nawet polowy tego nie zjadlam :-p

Dzisiaj to samo. Juz jest po mleku, toscie z zotlym serem i cebulka zielona (uwielbia), 2 parowkach cielecych, butli soku i butli herbaty :szok::-p
 
hihi smacznego Saro!!!!! :D:D:D

Sandra ja tez szczegolnie ostatnio jakos o wiele mniej jem :D mala wcina ale powiem ci Szantusia np to glownie pije.. pije jak najeta caaaly dzien by mogla pic pic pic pic pic.. soczki herbatke wode :D czasami kakao no i czasami mleko:)
 
powiem ci Szantusia np to glownie pije.. pije jak najeta caaaly dzien by mogla pic pic pic pic pic.. :)
Oj, Sara tez wypija hektolitry plynow :szok::-p Do teraz wypila od rana juz z litr - wliczajac w to ranne mleko i pozniejsze soki i herbatke, no i jeszcze wode niegazowana tez pila, wiec bedzie ponad litr :baffled:
 
Sara je więcej ode mnie :szok:niech jej idzie na zdrowie:tak:

au nas jakiś bunt jedzeniowy , chyba ostatnia piatka sie wykluwa i stad ten obniżony apetyt bo ogólnie je ładnie
 
reklama
u mnie od kilku dni tylko jogurt owoce lesne zaden inny i platki z mlekiem i koniec nic innego nie musi Julka jesc :baffled:
widze ze wy podobnie jak ja mleko junior jeszcze i soczki :-D
 
Do góry