reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie !

Olaska21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2019
Postów
34
Mam corke na mn Bebilon comfort 2 do tej pory je mleko zagęszczone kaszka Bobovita ryżowa czy mogę zaczeszczac mleko kaszka z już dodanym mlekiem mm???
 
reklama
Rozwiązanie
Skoro wiesz to nie rozumiem skąd pytanie o mieszanie dwóch rodzajów mm... Pediatrzy zalecają nawet stopniowe przechodzenie z pierwszego mleka na następne, więc mieszanie różnych mlek jest według mnie niepotrzebne.
Bebilon i Bebiko są z tej firmy z tego co wiem. My też używamy Bebilonu i w sumie też mnie to zastanawia, więc może ktoś odpowie :)
Tutaj nie chodzi o firmę tylko o skład. Składy poszczególnych mlek są odpowiednio skomponowane. Kiedy dodasz do diety inne może się okazać, że dziecko dostanie za dużo białka albo żelaza, po którym będzie miało problemy trawienne. Mleka pod względem składu bardzo się od siebie różnią.
 
reklama
Tutaj nie chodzi o firmę tylko o skład. Składy poszczególnych mlek są odpowiednio skomponowane. Kiedy dodasz do diety inne może się okazać, że dziecko dostanie za dużo białka albo żelaza, po którym będzie miało problemy trawienne. Mleka pod względem składu bardzo się od siebie różnią.

Wiem o tym.
 
Skoro wiesz to nie rozumiem skąd pytanie o mieszanie dwóch rodzajów mm... Pediatrzy zalecają nawet stopniowe przechodzenie z pierwszego mleka na następne, więc mieszanie różnych mlek jest według mnie niepotrzebne.
 
Rozwiązanie
Do góry