reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wpuklanie sie pęcherza plodowego do pochwy

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
jak w temacie
wie ktos o co chodzi ???
jestem na początku 28 tygodnia ciąży
leze od 2 miesięcy w szpitalu ze względu na brak szyjki
czy takie wpuklanie sie pęcherza trzeba przebić ???
znacie jakieś info bo nic w necie nie mogę znaleźć a lekarze nic nie mówią tylko każą czekać
 
reklama
O matko! No nie, pęcherz płodowy czasem się przebija, żeby przyspieszyć poród. Jak nie masz szyjki i tak się dzieje, to leżenie jest po to, żeby nie było porodu przedwczesnego. Zdrówka i cierpliwości życzę.
 
Ale tego nie da się przebić, właśnie trzeba robić wszystko aby do tego nie doszło. Leż, leż i jeszcze raz leż. Bierz magnez, luteinę i po prostu czekaj.
 
jak w temacie
wie ktos o co chodzi ???
jestem na początku 28 tygodnia ciąży
leze od 2 miesięcy w szpitalu ze względu na brak szyjki
czy takie wpuklanie sie pęcherza trzeba przebić ???
znacie jakieś info bo nic w necie nie mogę znaleźć a lekarze nic nie mówią tylko każą czekać
Bardzo się cieszę że piszesz. Cały czas się zastanawiałam co z Wami. 3 mam kciuki żebyście wytrzymali w 2-paku jak najdłużej
 
Do góry