reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wracamy do formy i figury

U mnie pozostało 7kg ponad wagę wyjściową, a 10kg udało mi się pozbyć. Ale przy moim małym żarłoku ja też wiecznie głodna jestem i jem, jem jem. Także wątpię, żeby coś waga spadła.
 
reklama
ja mam extra jakieś 5 kilo... całe zgromadzone w okolicach brzucha :zawstydzona/y:
marzę o tym by znów mieścić się w swoje ciuchy bo chodzę w kółko w tym samym... jak tylko wrócimy z weekendu majowego zaczynam ćwiczyć... taki przynajmniej jest plan
 
Hania - na kręgosłup polecam karminie w wygodnej dla Ciebie pozycji koniecznie z oparciem pod plecy lub na leżąco na boku, a jak masz możliwość to na czas noszenia i kąpania dziecka oddawać tatusiowi:-D


U mnie coś drgnęło w wadze, jeszcze 4,6 kg, ale bez ćwiczeń się nie obejdzie bo objętościowo mnie jest więcej:-D Na wysokości pępka mam teraz tyle co przed ciążą w biodrach:szok:
 
Pscółka, Smile dziękuję za pomoc... karmie z pomocą poduchy fasolki naprawdę jest rewelacyjna i pomaga:-D litrami wcierałam w brzuch coco butter skóra pozostała na brzuszku w sumie jestem tydzień od porodu nie wszystko ze mnie jeszcze zeszło, jeszcze trochę mam opuchnięte dłonie. Skuszę się na tą mustelle - na tego typu kremach nie warto oszczędzać.

A używacie jakiś kremów modelujących do biustu???:-Dpozdrawiam ciepło
 
u mnie 69, czyli gdzieś spadło z 8 , ciężko bedzie, brzuch nadal jak w ciąży, przydałby się jakiś balsam, co sądzicie o pasie poporodowym
 
Lenka - ja pas kupilam w pierwszej ciazy i nie uzywalam. Teraz zalozylam dwa razy, ale to bylo w 2 i 3 dobie po porodzie gdy brzuch byl jeszcze ciazowy. Tez slyszalam, ze te pasy rozleniwiaja miesnie.
 
lenka ja po pierwszej ciąży nie używałam pasu poporodowego bo po cc się bałam, że mi zacznie uwierać na bliznę, kupiłam sobie bieliznę wyszczuplającą (majtki) imiałam tylko kilka razy bo nie dałam rady chodzić w nich i brzuszek ładnie sam mi się wkląsł. teraz przymierzam się do noszenia tych majtek tylko nie wiem w jakim czasie po cc można nosić pasy poporodowe :-(
 
U mnie pozostało 6 kg do wagi sprzed ciąży. Waga stanęła i już, nawet zaczęła powoli wzrastać :szok: W zeszłym tyg. wyskoczył mi rozstęp na brzuchu - 1-y. Myślałam, że jak w poprzedniej i w tej ciąży nie miałam rozstępów, to teraz po porodzie też nie będzie a tu niespodzianka. Może to przez to, że nie miałam czasu dla siebie i przestałam się smarować, teraz znów zaczęłam.
W czwartek mam wizytę u gina, mam nadzieję że mi powie co po cc mogę robić. Dziewczyny czy aquaaerobik wchodzi w grę?
 
reklama
A mi zaraz po porodzie zeszło 10kg, po powrocie do domu 3kg i zostało mi jeszcze 4 :) A brzuch od razu po porodzie miałam 'płaski' tylko skóra była luźna. Jestem ciekawa co mi lekarz powie kiedy będę mogła biegać i brzuszki robić. Bo w spodnie się jeszcze nie mieszcze niestety.

Co do pasa to też słyszałam że rozluźnia mięśnie.
A co do rozstepów to całą ciąże się smarowałam co najmniej 2 razy dziennie a i tak mam ich od cholery :(
 
Do góry