reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wracamy do formy i figury

Tasia001

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U mnie pozostało 7kg ponad wagę wyjściową, a 10kg udało mi się pozbyć. Ale przy moim małym żarłoku ja też wiecznie głodna jestem i jem, jem jem. Także wątpię, żeby coś waga spadła.

reklama

anila

Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
ja mam extra jakieś 5 kilo... całe zgromadzone w okolicach brzucha :zawstydzona/y:
marzę o tym by znów mieścić się w swoje ciuchy bo chodzę w kółko w tym samym... jak tylko wrócimy z weekendu majowego zaczynam ćwiczyć... taki przynajmniej jest plan

pscółka i spółka

Rozwiązania
0
Hania - na kręgosłup polecam karminie w wygodnej dla Ciebie pozycji koniecznie z oparciem pod plecy lub na leżąco na boku, a jak masz możliwość to na czas noszenia i kąpania dziecka oddawać tatusiowi:-D

U mnie coś drgnęło w wadze, jeszcze 4,6 kg, ale bez ćwiczeń się nie obejdzie bo objętościowo mnie jest więcej:-D Na wysokości pępka mam teraz tyle co przed ciążą w biodrach:szok:

Hania_

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Pscółka, Smile dziękuję za pomoc... karmie z pomocą poduchy fasolki naprawdę jest rewelacyjna i pomaga:-D litrami wcierałam w brzuch coco butter skóra pozostała na brzuszku w sumie jestem tydzień od porodu nie wszystko ze mnie jeszcze zeszło, jeszcze trochę mam opuchnięte dłonie. Skuszę się na tą mustelle - na tego typu kremach nie warto oszczędzać.

A używacie jakiś kremów modelujących do biustu???:-Dpozdrawiam ciepło

lenka21*

2+3 = MY
Rozwiązania
0
u mnie 69, czyli gdzieś spadło z 8 , ciężko bedzie, brzuch nadal jak w ciąży, przydałby się jakiś balsam, co sądzicie o pasie poporodowym

Smile_

Antek, Franek i Staś
Miasto
Wroclaw, Poland, Poland
Rozwiązania
0
Lenka - ja pas kupilam w pierwszej ciazy i nie uzywalam. Teraz zalozylam dwa razy, ale to bylo w 2 i 3 dobie po porodzie gdy brzuch byl jeszcze ciazowy. Tez slyszalam, ze te pasy rozleniwiaja miesnie.

kasiek23

Miasto
Małopolska
Rozwiązania
0
lenka ja po pierwszej ciąży nie używałam pasu poporodowego bo po cc się bałam, że mi zacznie uwierać na bliznę, kupiłam sobie bieliznę wyszczuplającą (majtki) imiałam tylko kilka razy bo nie dałam rady chodzić w nich i brzuszek ładnie sam mi się wkląsł. teraz przymierzam się do noszenia tych majtek tylko nie wiem w jakim czasie po cc można nosić pasy poporodowe :-(

ypra

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
U mnie pozostało 6 kg do wagi sprzed ciąży. Waga stanęła i już, nawet zaczęła powoli wzrastać :szok: W zeszłym tyg. wyskoczył mi rozstęp na brzuchu - 1-y. Myślałam, że jak w poprzedniej i w tej ciąży nie miałam rozstępów, to teraz po porodzie też nie będzie a tu niespodzianka. Może to przez to, że nie miałam czasu dla siebie i przestałam się smarować, teraz znów zaczęłam.
W czwartek mam wizytę u gina, mam nadzieję że mi powie co po cc mogę robić. Dziewczyny czy aquaaerobik wchodzi w grę?

reklama

czekolada1406

Miasto
Wieliczka
Rozwiązania
0
A mi zaraz po porodzie zeszło 10kg, po powrocie do domu 3kg i zostało mi jeszcze 4 :) A brzuch od razu po porodzie miałam 'płaski' tylko skóra była luźna. Jestem ciekawa co mi lekarz powie kiedy będę mogła biegać i brzuszki robić. Bo w spodnie się jeszcze nie mieszcze niestety.

Co do pasa to też słyszałam że rozluźnia mięśnie.
A co do rozstepów to całą ciąże się smarowałam co najmniej 2 razy dziennie a i tak mam ich od cholery :(

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Malinowa123 Wracamy do formy Czerwcówczki 2020 40
lkasia Wracamy do formy po ciąży:):) Dzieci urodzone w styczniu 2014 740
misiako Wracamy do formy:-) Dzieci urodzone we wrześniu 2011 110
Wiolcia_6 Wracamy do formy :) Grudniowe mamy 2010 1317
lolisza Wracamy do formy Archiwum mam październikowych'10 937
polis1010 Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie Dzieci urodzone w lutym 2011 2114
K Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy... dzieci urodzone w październiku 2009 1444
patti23 Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet... Dzieci urodzone w czerwcu 2009 1091
Kasia Irlandka Wracamy do formy :) Mamy z Irlandii 1023
Y Wracamy do formy Dzieci urodzone w maju 2007 500
Moniqa Wracamy do formy :) Dzieci urodzone w październiku 2006 378
ironia Wracamy do wagi Dzieci urodzone w czerwcu 2011 927
moriam Wracamy do pracy - żłobek, niania czy babcia? Archiwum mam październikowych'10 448
haneczkawro Wracamy do pracy Dzieci urodzone w październiku 2007 21
J Zmiana formy zatrudnienia w ciazy Potrzebuję porady 6
madeline12 Typ figury i waga a ciąża i powrót do formy. Ciąża, poród, połóg 6
Albi84 Powrót do formy z trenerem i dietetykiem Warszawa 2
S Zumba dobra na powrót do formy? Diety, diety 7
sonkaa powrót do formy i urody po porodzie Dzieci urodzone w październiku 2012 180
alma26 Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-) Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1088
ponko Aktywność w ciąży i wielki powrót do formy po niej :-) Dzieci urodzone w październiku 2011 115
C Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy Dzieci urodzone w styczniu 2011 500
dorotka.1 powrót do formy Dzieci urodzone we wrześniu 2010 391
K powrót do formy:))) Dzieci urodzone w marcu 2010 1714
M Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy Dzieci urodzone w lutym 1669
Mamoot Powrót do formy Dzieci urodzone w czerwcu 2008 466
rysa Basen i inne ciekawe formy aktywności naszych Maleństw Dzieci urodzone w czerwcu 2007 89
Sorga powrót do formy Dzieci urodzone w czerwcu 2007 636
Niuńka POWRóT DO FORMY - fILMIKI Z ćWICZENIAMI! Diety, diety 36
sandra1982 Powrot do formy sierpniowych mam :) Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 295
sumka Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 4449
A Wrócić do formy Dzieci urodzone we wrześniu 2005 1371
J Powrót do formy :) WAGA Dzieci urodzone w lutym 2006r. 2655
J jak wrócic do formy? Dzieci urodzone w lipcu 2005 13
dorotar110 Powrót do figury sprzed ciąży Dzieci urodzone w grudniu 2011 346
K wiem,jak po ciazy wrocic do dawnej figury Zdrowa mama 0