reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wracamy do formy i figury

Kiedy Wy macie czas i siły ćwiczyć przy dwójce dzieci? Ja chyba jakaś nieogarnięta jestem, bo jedna mała dziewczynka a mnie wykańcza:-D
 
reklama
Tasia przecie napisałam, że tych brzuszków było z 10:-D a czułam się jak po 100-tce.

Smile a może Ty też zrobiłaś 50 brzuszków? a masz wrażenie, że było ich 500?:-D
 
500:szok: to chyba ty masz tam stal a nie miesnie, ja nie dam rady zrobic normalnego brzuszka tylko robie połbrzuszki chociaz latam z taczkami, macham widłami, aga i tahk stoi, załatwiłam sobie rowerek stacjonarny ale nie mam kiedy pojechac po niego no i mam ambicje cwiczyc z chodakowska tylko na razie to tylko ambitne plany, a wczoraj był moj brat i mniedobił delikatnie mowiac, wprost mi powiedział ze gruba jestem:no:
 
ja kupiłam pas poporodowy, taki bez rzepów
i sama nie wiem co o tym sądzić:chyba był za duży to raz, bo wcale nie ściągał
poza tym chyba za długi bo ja niska jestem i pozwijał się na bokach :no:
oddałam go i czekam aż zamówią rozmiar mniejszy, ale nie wiem czy go wezmę
chyba spodziewałam się czegoś innego po nim:szok:
 
Nef - nie, nie... 500 :)... Gdy w wieku 18-19 lat jeszcze tańczyłam w zespole to trzaskałam po 1000 dziennie bez problemu ;)
Tasia - ze mnie się śmiali gdy Antek miał jakieś 2 miesiące i leżał na macie edukacyjnej - ja leżałam obok i robiłam brzuszki :-D.

Poza tym myślę, że lepiej znaleźć czas na ćwiczenia i czuć się dobrze w swoim ciele niż sprzątać mieszkanie. Mieszkanie za chwile znów będzie trzeba sprzątać, bo będzie brudno - takie blednę koło... a jak się ćwiczy to jednak są efekty i to widać. To nie jest tak, że po miesiącu znów wisi flak zamiast brzucha ;).... Poza tym ja nie lubie sprzątać ;)
 
Smile - ja też tańczyłam, ludowe i nowoczesne jednocześnie:-D. W tygodniu 10 do 14 godzin zajęć, no i figurka cacy. A brzuszki też trzaskałam przy oglądaniu TV i to było wtedy takie naturalne...
 
Smile OMG 500, ja się zmęczyłam samym liczeniem ;-) podziwiam!

Ja na razie nie moge się zmobilizować jakoś...czekam do wizyty u gina, jak powie, ze ok tam w środku to zacznę te ćwiczenia z Chodakowską.
Chciałam kupić jej płyte bo bym w tv odpaliła i by lepiej było ćwiczyć ale na all to jakieś kolosalne ceny osiągają...

aaa i też tańczyłam :-) ludowe przez 8 lat ;-)
 
Lenka nie martw sie moja babcia była lepsza! W dzień po porodzie przyszła do szpitala ,ja ledwo chodziłam przez te szef a ona mi mówi ze jeszcze mi brzuch został i pasowaloby go zrzucić :baffled: No jak by mnie kto w pysk szczelil! Brzuszek jest jesCze taki galaretkowaty ale ja poprostu nie mAm siły i czasu Naćwiczenia :zawstydzona/y: No ale postanawiam poprawę i moze dzisiaj zrobię z 5 brzuszkow:-D hehe. A mój mąż wie ze zrzuca te kg i jemu to nie przeszkadza . Nawet chce sie przytulac ale z tym trzeba poczekać do przeglądu podwozia;-)
 
reklama
iza z Twoją babcia to jak z moją teściową. Po powrocie ze szpitala czyli po 2 dniach od porodu, ona mi mówi że brzuch to mi jeszcze został...normalnie jak łopatą w łeb, zamurowało mnie bo muszę zaznaczyć że byłam zszokowana w pare minut po porodzie że brzuch tak szybko się spłaszczył i generalnie byłam nim prawie zachwycona pomijając obwisłą pomarszczoną skórę. Ja nie wiem czy ona myślała że odrazu będe mieć kaloryfer? Urodziła 2-ke dzieci i nie wie że macica się musi obkurczyć i nie da się mieć płaskiego brzucha 2 dni po porodzie? Po 2 tygodniach przyjechała i stwierdziła 'no... brzuszek masz już ładny'. Po co w ogole się odzywa? Wrrr....
 
Do góry